Besiktas
(9)

Liczba oddanych głosów: 112

• 120. min.

Fantastyczna historia, piłkarz z pola, obrońca Cosmin Mo?i złapał ostatni rzut karny i tym samym dał swojej drużynie awans do Ligi Mistrzów jako ostatniej już drużynie. My już dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. Już jutro o 18:00 wylosowane zostaną grupy Champions League.

• 120. min.

Łudogorec w Lidze Mistrzów

• 120. min.

Niesamowite, Moti broni decydujący rzut karny!!!

• 120. min.

5:5 Znów remis Oba zespoły trzymają nerwy na wodzy.

• 120. min.

4:4 Jednak nie, Varela trafia, Moti nie wyczuł jego intencji i wciąż nie wiemy kto zagra w Lidze Mistrzów

• 120. min.

4:3 Piłkarze obu drużyn trafiają, to może być decydujący karny!

• 120. min.

3:2 Łudogorec znów prowadzi, Caiçara perfekcyjnie wykonuje "jedenastkę"

• 120. min.

2:2 Szukała pokonuje Motiego technicznym uderzeniem

• 120. min.

Younes pewnie strzela

• 120. min.

Mozi broni strzał piłkarza Steauy!!

• 120. min.

Wanderson nie strzela! Arlauskis broni! Wciąż remis.

• 120. min.

1:1 Teraz do piłki podszedł Keseru z ekipy z Bukaresztu. Strzelił celnie.

• 120. min.

Zaczynamy rzuty karne, jako pierwszy podchodzi piłkarz Łudogorca, Mozi, który będzie też bronił. Pewnie trafia do siatki.

• 120. min.

Koniec dogrywki, będziemy mieli rzuty karne!

• 118. min.

Trener Łudogorca nie ma już zmiany, co oznacza, że rzuty karne będzie bronił któryś z piłkarzy z pola Łudogorca. Ochotnikiem zostaje Cosmin Moti

• 118. min.

Ależ historia! Czerwona kartka dla Stojanova, który musiał zatrzymać pędzącego w sytuacji sam na sam Varele.

• 116. min.

Dyakov szukał prostopadłego podania w pole karne, ale dobrze interweniował Łukasz Szukała

• 115. min.

Pięć minut do końca dogrywki. Piłkarze Łudogorca bardziej skupiają się już na sztuczkach technicznych niż na szukaniu okazji do strzelenia bramki...

• 111. min.

Wanderson próbował dogrywać z prawej strony, ale w polu karnym wśród mnóstwa obrońców ekipy z Rumunii był tylko jeden piłkarz Łudogorca, który nie miał większych szans na wygranie pojedynku główkowego

• 108. min.

Trwa już druga połowa dogrywki, a na stadionie w Bułgarii wciąż na dobrą sprawę nic się nie dzieje. Czyżby wizja starcia z potęgami pokroju Realu, czy Barcelony jednak nie była zbyt kusząca?