(0)

Liczba oddanych głosów: 2

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu! Legia Warszawa złamała grającą w dziesiątkę Arkę i wygrała w Gdyni 1:0. Gola dla wicemistrzów Polski strzelił Jarosław Niezgoda.

• 90. min. + 2

Arka mogła wyrównać w samej końcówce meczu! Jankowski główkował na bramkę Majeckiego, a piłka o centymetry minęła słupek.

Sędzia doliczył do drugiej połowy trzy minuty.

• PILNE

86. min.

To powinien być drugi gol dla Legii Warszawa! Bardzo dobry kontratak gości i niecielny strzał Andre Martinsa.

• 81. min.

Arka próbuje odpowiedzieć, ale Legia kontroluje mecz.

• GOOOOOOL

78. min.

Gooooooooool! Jarosław Niezgoda wykorzystał sytuację sam na sam ze Steinborsem i wyprowadził Legię na prowadzenie.

• 76. min.

Arka broni korzystnego wyniku. Legia cały czas atakuje. Wkraczamy w decydującą fazę meczu.

• 73. min.

Pierwsza zmiana w Arce Gdynia. Siemaszko za Skhirtladze.

• 70. min.

Steinbors znów ratuje Arkę Gdynia! Świetna interwencja po strzale Kante.

• 68. min.

Druga zmiana w Legii. Vesović za Lewczuka.

• PILNE

65. min.

Piękny strzał Novikovasa z dystansu i poprzeczka ratuje Arkę Gdynia!

• 61. min.

Vuković reaguje. Niezgoda za Wszołka.

• 60. min.

Legia cały czas ma problem ze złamaniem defensywy Arki.

• 56. min.

Novikovas uderzył z dystansu. Niecelnie.

• 52. min.

Legia cały czas w ataku. Arka ma problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• 48. min.

Luquinhas miał znakomitą okazję na gola i... nie trafił w bramkę. Na jego szczęście sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Spalony.