Symptomatycze i jakze prorocze,wprost nokautujace jest nazwisko pierwszego "goleadora" w sezonie 2019/2020.
    - to po yczku kolego?

• 90. min. + 2

Koniec meczu!

• 88. min.

Arbiter Frankowski ukarał Zorana Arsenicia z Jagiellonii, a także Adama Marciniaka z Arki za przepychanki w polu karnym gospodarzy

• 85. min.

Węglarz popisał się udaną interwencją

• 83. min.

Antonik strzelił z niewygodnej pozycji. Ale więcej o tej akcji pisać nie trzeba...

• GOOOOOOL

80. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Romanczuk popisał się piękną główką!

• 75. min.

Schodzi Imaz, jeden z najlepszych na boisku, w jego miejsce wchodzi Poletanović

• 72. min.

Obaj zawodnicy wstali o własnych siłach

• 71. min.

Deja zderzył się z Kostalem

• 68. min.

Niecelne uderzenie z dystansu Młyńskiego

• 65. min.

Poprzeczka po uderzeniu Antonika z dystansu!

• 63. min.

Nieudane dalekie podanie Wójcickiego. Chyba nawet on sam nie ma pojęcia, komu chciał podać piłkę

• 60. min.

Schodzi Bartosz Bida, na boisku zameldował się Patryk Klimala.

• 59. min.

Schodzi Mudrinski, wchodzi Martin Kostal

• 56. min.

Młyński oddał strzał. Ale nie ma się czym pochwalić...

• 52. min.

Piłkarze Arki wykonali dwa rzuty rożne. Żaden z nich nie przyniósł jednak zagrożenia. Stałe fragmenty gry dzisiaj im zupełnie nie wychodzą

• 50. min.

Helstrup zablokował wrzutkę Bidy

• 48. min.

Jagiellonia miała rzut wolny z dogodnej pozycji, ale zagrożenia pod bramką Arki ostatecznie nie było