0 3
Komentarze (74)
  • dawid199715156

Oceniono 8 razy -4

real to ma takie szczęście bo ciągle natrafia na jakiś słabych rywali ale i tak z bayernem przegra

• Gość: APOEL

Oceniono 10 razy 0

Szkoda, trzymali się naprawdę długo, wiec wielki szacunek. To była piękna przygoda gości z Cypru i czapki z głów za tak wielki sukces. Jedyny pozytyw taki, że rzeczywiście obstawiłem na Betsson 3:0 :)

• eris1920

Oceniono 23 razy 7

Real na mistrza w tym sezonie europa nalezy do Realu!!

• lolollol

Oceniono 7 razy -5

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Hiszpańska prasa: "Przyszedł talent i Madryt eksplodował"

PRZEGLĄD PRASY. We wtorek Real Madryt w pierwszy spotkaniu 1/4 finału LM pokonał w Nikozji tamtejszy APOEL 3:0. "Przyszedł talent i Madryt eksplodował" - napisał po meczu AS. Marca przypomina natomiast, że Królewscy po 27 latach w Europejskich Pucharach powtórzyli wyczyn z meczu z węgierskim Videotonem

• KONIEC

Pierwsza połowa wyglądała tak, jakby Realowi nie spieszyło się z rozstrzygnięciem wyniku dwumeczu i madrytczycy chcieli poczekać z tym jeszcze ok. 90 minut. Druga połowa długo wyglądała podobnie. APOEL momentami atakował nawet odważniej, choć ani na chwilę nie można było mieć wątpliwości, kto jest lepszy. Real zaczął udowadniać to dopiero w 74. min., ale za to naprawdę intensywnie. Zła wiadomość dla APOEL-u jest taka, że Real jeszcze nie skończył. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na jutrzejszą, z meczu Milan - Barcelona.

• 90. min. + 2

Koniec meczu.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza dwie minuty.

Wygląda na to, że późno strzelona bramka ustawiła mecz. Chelsea odkąd strzeliła bramkę ewidentnie się wyluzowała i zaczęła atakować. Groźnie strzelał Mata, ale nie trafił w bramkę. Dobrą okazję miał też Torres, ale Artur broni jego strzał głową po dośrodkowaniu Maty.

• GOOOOOOL

90. min.

goal

Kontra Realu. Cristiano Ronaldo na prawą stronę do Oezila, który ślicznie zagrywa zewnętrzną częścią stopy do środka pola karnego. Tam na piłkę nabiega Benzema, który trafia do bramki.

• 89. min.

Marcelo uderza z 30 m. Im bliżej bramki jest piłka, tym bardziej niebezpieczny wydawał się strzał. Ostatecznie minął słupek o centymetry.

• 88. min.

Jeszcze jedna wrzutka, jeszcze raz Chiotis. Tym razem świetnie ściąga piłkę jedną ręką.

• 86. min.

Oezil faulowany z boku pola karnego przez Trickovsky'ego. Piłka po wrzutce z rzutu wolnego powędrowała jednak w okolice rąk Chiotisa, który postanowił te ręce do niej jeszcze przybliżyć.

• 84. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Granero za Sahina.

• GOOOOOOL

82. min.

goal

Akcja Marcelo i Cristiano Ronaldo. Wbiegnięcie w pole karne i wycofanie na środek do Kaki, który uderza pewnie przy słupku.

• 80. min.

Real nadal oblega pole karne APOEL-u, ale nie wygląda już na oddział, który szykowałby się do ataku.

• 78. min.

Chiotis w roli głównej po raz kolejny. Tym razem obronił w sytuacji sam na sam, gdy z ostrego kąta nabiegał na niego Benzema.

• 78. min.

Kontra Chelsea. Ramires przyjmuje piłkę na własnej połowie i biegnie po skrzydle przez pół boiska. Potem zostaje podcięty i pada nieżywy, ale ponieważ piłkę przejmuje Torres - cudownie zdrowieje. Torres wpada w pole karne, podaje przed bramkę do Kalou, który z bliska wpycha piłkę do siatki.

• 77. min.

I kolejna okazja madrytczyków! Tym razem strzelał Oezil, a Chiotis wybijał do prawej po tym jak piłka wyślizgnęła mu się z rąk. Wszyscy byli tą sytuacją zaskoczeni. Cypryjczycy chyba mniej, bo szybciej dopadli do piłki.

• 76. min.

Kolejna szansa Cristiano Ronaldo. Świetnie wycofana piłka w sam środek pola karnego do Portugalczyka, który uderza bardzo mocno po ziemi. Chiotis broni nogami.

• GOOOOOOL

74. min.

goal

Akcję zaczął Marcelo. Lewym skrzydłem pobiegł Kaka i posłał świetnego krosa do Benzemy, który wychynął nieznacznie przed obrońców i lekkim trąceniem głową posłał piłkę do siatki.

• 73. min.

Realowi może też zależeć na sprzedanie jakiegokolwiek biletu na rewanż na Santiago Bernabeu. Nie jesteśmy jednak pewni czy ten występ będzie dobrym bodźcem.

• 72. min.

Ostatnia zmiana w APOEL-u. Zszedł Helio Pinto, wszedł Solari.

• 71. min.

To chyba już oficjalne: Realowi nie zależy na strzelaniu goli. Real zamierza od dzisiaj dwukrotnie przebić rekord Barcelony w liczbie wymienionych podań. Najlepiej w okolicach linii bramkowej.