Ostatnie minuty należą do Ajaksu

• 89. min.

Arbiter doliczył trzy minuty

• 87. min.

Huntelaar wychodzi sam na sam z bramkarzem! Holender przelobował go, ale jednak Belec zdołał wybić piłkę, a przy okazji staranował doświadczonego napastnika. Sędzia jednak nie podyktował karnego. Kontrowersyjna decyzja arbitra

• 84. min.

APOEL nie potrafi wykorzystać gry w przewadze

• 82. min.

Tadić także został ukarany

• 80. min.

Mazraoui wylatuje z boiska! Obrońca Ajaksu zobaczył kolejną żółtą kartkę. Tym razem za chamski wślizg w nogi Urosa Maticia

• 77. min.

Suleiman powstrzymany przez obrońców Ajaxu

• 74. min.

Onana wyszedł z bramki w stylu Manuela Neuera i oddalił zagrożenie

• 71. min.

Na boisku pojawił się Klaas-Jan Huntelaar, który zmienił Neresa

• 67. min.

Onana popisał się kapitalnym refleksem

• 63. min.

Zmiana w Ajaxie. Schodzi Marin, wchodzi Sergino Dest

• 62. min.

Gospodarze są coraz mniej gościnni i starają się spychać Ajax do defensywy. Co za mecz!

• 58. min.

APOEL przycisnął! Veltman wybił piłkę z linii bramkowej! Ajax w opałach

• 53. min.

Ziyech do Tadicia, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę

• 49. min.

Ajax nie schodzi z połowy gospodarzy

• 48. min.

van de Beek zmarnował doskonałą sytuację

Ruszyła druga połowa

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Ajax zdecydowanie przeważa. Szczególnie do 30. minuty. W ostatnim kwadransie gospodarze zaczynali się odgryzać. Zeszłoroczny półfinalista Ligi Mistrzów momentami zachwyca, ale brakuje im skuteczności. Warto pochwalić bramkarza APOEL-u