Liga Mistrzów. Manchester City - Schalke. Nokaut w Manchesterze. Siedem goli zespołu Guardioli

7 : 0

• wtorek, 12 marca 2019

Koniec meczu! Manchester City w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

• GOOOOOOL

84. min.

Chcielibyśmy napisać coś odkrywczego, ale się nie da. Kolejny gol dla Manchesteru City! 7:0. Trafienie Gabriela Jesusa.

• 81. min.

Schalke nie oddało w tym meczu ani jednego celnego strzału.

• GOOOOOOL

77. min.

I jeszcze jeden i jeszcze raz! Manchester City upokarza Schalke. Tym razem do siatki trafił Phil Foden, 18-letni pomocnik.

• GOOOOOOL

71. min.

A Manchester City strzela kolejne gole! Piękna akcja i trafienie Bernardo Silvy.

• 66. min.

Schalke nie jest w stanie przeprowadzić składnej akcji.

• 60. min.

Rzut oka na statystyki. Posiadanie piłki: 67 proc. - 33 proc. Strzały: 10:2. Deklasacja.

• GOOOOOOL

54. min.

I kolejny gol! Sane do Sterlinga i Manchester City niszczy Schalke! Sytuacja była sprawdzana przez VAR, ale Sterling nie był na spalonym.

• 54. min.

Schalke jest bezradne w starciu z mistrzem Anglii. Różnica klas.

• 52. min.

I znów piłka w siatce Schalke, ale tym razem Sane był na spalonym. Nie ma gola po decyzji systemu VAR.

Czas na drugą połowę w Manchesterze. Gramy!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 45. min.

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

• GOOOOOOL

40. min.

Kolejny gol Manchesteru City! Schalke na deskach! Piękne podanie Zinczenki do Sane i potężny strzał reprezentanta Niemiec kończy jakiekolwiek emocje w tym dwumeczu.

• 38. min.

Sędziowie długo zastanawiali się, czy Sterling nie był na spalonym, ale gol został uznany po analizie VAR.

• GOOOOOOL

38. min.

Szybki nokaut w wykonaniu Manchesteru City! Drugi gol Sergio Aguero, który wykończył akcję Sterlinga.

• GOOOOOOL

34. min.

Sergio Aguero ośmieszył Ralfa Fahrmanna i strzałem podcinką wyprowadził zespół Guardioli na prowadzenie!

• 32. min.

Rzut karny dla Manchesteru City!

• 25. min.

Bardzo słaby mecz w Manchesterze. Gospodarze nie forsują tempa, Schalke nie ma argumentów.

• 16. min.

Piłka w bramce Schalke, ale Sterling faulował bramkarza. Dobra decyzja sędziego.

0
Bramki: Aguero (35. - karny, 38.), Sane (42.), Sterling (57.), B.Silva (71.), Foden (78.). Gabriel Jesus (84.) Kartki: Danilo, Zinczenko - żółta Skład: Ederson - Danilo, Walker, Laporte (72. Delph), Zinczenko - B.Silva, Guendogan, D.Silva (64. Foden) - Sterling, Aguero (64. Gabriel Jesus), Sane
Schalke 04
Kartki: Bruma - żółta Skład: Faehrmann - Bruma, Stambouli, Sane, Oczipka - Serdar - McKennie (74. Mendyl), Konoplanka, Bentaleb, Burgstaller (79. Teuchert) - Embolo (69. Skrzybski)