0 3
  • na żywo
  • W kolejnej rundzie Polak zmierzy się z Somdevem Devvarmanem z Indii.

• PILNE

3:6: Janowicz drugi raz przełamuje rywala i wygrywa trzeciego seta 6:3! Jest w drugiej rundzie Australian Open!

• 1
  • Pierwszy meczbol dla Janowicza...

• 3:5: Gemy, w których podaje Janowicz trwają bardzo krótko - wydaje się, że tylko wielki serwisowy kryzys może powstrzymać Polaka od wygrania tego seta.

• 3:4: : Kapitalna gra w obronie Polaka. Przynajmniej na początku gema - wygrał jedną z ładniejszych piłek w meczu. Potem Bolelli jednak zaczął skutecznie serwować i wygrał gema.

• 2:4: Janowicz z łatwością wygrywa serwis.

• 2:3: Janowicz przełamuje Bolelliego! Biorąc pod uwagę jakość serwisu Polaka, to praktycznie wygrana piłka meczowa. Jerzy musi tylko do końca meczu utrzymać swoje podanie.

• 2:2: Jerzy tym razem nie ma problemów z własnym serwisem. Szybki gem i jest 2:2.

• 2:1: Świetny okres Włocha, który biega po korcie i rozrzuca naszego tenisistę po narożnikach. Teraz serwuje Polak.

• 1:1: Na początku gema wydawało się, że Janowicz nie będzie miał żadnego problemu z wygraniem - Włoch jednak zmobilizował się i szybko doprowadził do wyrównania. Polak przegrał grę na przewagę i znowu mamy remis.

• 0:1: W euforii po drugim secie trochę nas zamroczyło :) - oczywiście pierwszy gem wygrał Janowicz, nie Bolelli. Od razu przełamanie w trzecim secie.

• 1
  • W trzecim secie od podania zaczyna Bolelli.

• Spieszysz się do pracy lub szkoły? Chcesz wiedzieć co się stanie w trzecim secie? Śledź relację z meczu Janowicza w aplikacji SPORT.PL LIVE.

• PILNE

4:6: Drugi set dla Jerzego Janowicza! Polak przez całą partię nie pozwolił rywalowi się nawet zbliżyć do przełamania, w ostatnim gemie popełnił jednak kilka błędów i Włoch doprowadził do równowagi. 'Jerzyk' wytrzymał presję i wygrał grę na przewagi.

• 4:5: Włoch wygrywa swoje podanie do 30. Nie przejmujemy się - czekamy na serwis Jerzego.

• 3:5: Błyskawiczny gem przy serwie Polaka. Atomowe podania Janowicza wzbudzają owację na trybunach w Melbourne.

• 3:4: Janowicz przełamuje Bolellego! Świetny gem Polaka, zakończony jeszcze lepszą wymianą. Włoch musiał biegać po korcie i nie wytrzymał tempa narzuconego przez naszego reprezentanta. Siódmy gem to idealny moment na odebranie serwisu rywalowi - teraz Jerzy musi wygrać własne podanie.

• 3:3: Janowicz poprawił serwis w porównaniu z pierwszym setem - teraz trafia większość pierwszych podań, przez co Bolelli ma problem z dosięgnięciem piłki.

• 3:2: Z tymi długimi wymianami może trochę się pospieszyliśmy - w tym gemie to Janowicz wyrzucał łatwe piłki w aut. Włoch nadal nie dał się przełamać w drugim secie.

• 2:2: Na razie gem za gem, żaden z tenisistów nie stracił podania. Poprzedni obfitował w długie wymiany, co ciekawe, to Janowicz zaczyna je lepiej znosić. To dobrze wróży na przyszłość. Czekamy na pierwsze przełamanie.