Sport.pl

Marcin Gortat: Zapłaciłem za numer 13 w Clippers. Nie wyobrażam sobie rezygnacji z projektu MG13

Michał Owczarek, Damian Obstawski
16.07.2018 14:47
-Tak, to prawda. Zapłaciłem za numer, musiałem go odzyskać - tak Marcin Gortat skomentował ostatnie doniesienia o kulisach swojego transferu z Washington Wizards do Los Angeles Clippers. - Było dla mnie bardzo ważne, żeby numer 13 wrócił do mnie również w 'Clippersach'. Nie wyobrażam sobie, żebym miał inny numer. Wiedziałem, że cała sprawa rozbije się o pieniądze, ale nie wiedziałem o ile - dodał gracz LA Clippers.

Czy Gortat po tym sezonie zakończy karierę? - Został mi ostatni rok w NBA, a potem zobaczymy. Nie będę składał żadnych deklaracji, bo sezon może się różnie potoczyć. Pod względem fizycznym byłbym w stanie grać jeszcze dwa-trzy lata. Nie wiem, czy będę gotowy psychicznie i czy będzie dla mnie miejsce w NBA. Gra po 5-10 minut mnie nie interesuje - stwierdził.
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • cxubmsqq1

  Oceniono 5 razy 3

  Moze nie bedzie tak zle? Wychodzac z lawki zalapac sie mozna nawet na 15 minut....

  A wlasnie lawa mu zostala po ostatnim sezonie, gdzie gral bardzo slabo....

 • polonests

  Oceniono 1 raz 1

  Ile zapłacił? 100 dolarów? 100 000 dolarów?

 • slawczan

  Oceniono 4 razy 0

  Czapki z głów przed Gortatem. Gościu jest dowodem na to do czego nie będąc szczególnie utalentowanym (no ma warunki ale każdy kto gra w kosza potwierdzi, że to nie wszystko) można dojść tytaniczną pracą i mądrą głową. Zawsxe znał swoje miejsce w szyku (trudne to Panie RL?) i był ważnym elementem drużyny. Mam dla Gortata najwyższy szacunek jako zawodowca i sportowca.
  Nawet to jego ,,nie intetesuje mnie 5-10minut z ławki jest mieszaniną rozsądku i ambicji I tak by musiał odbyć morderczy cykl przygotowań i być zspchajdziurą? Może lepiej pyknąć trochę kasy w Europie? Nadal by się liczył na boisku a ibciążenia mniejsze?

 • doktorzero

  Oceniono 14 razy -4

  Chyba gościu trochę odleciał. Co to jest projekt MG13 i dlaczego musi za niego płacić. Czas pójść chyba do psychiatry ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX