Sport.pl

Błaszczykowski wyląduje na ławce? "To odwrócenie uwagi od tego, że cała drużyna gra źle"

Press Focus/x-news
27.11.2016 14:38
Według niemieckiego 'Kickera' Kuba Błaszczykowski może już wkrótce wylądować na ławce rezerwowych Wolfsburga. Magazyn cytuje słowa dyrektora sportowego Klausa Allofsa i trenera Valeriena Ismaela, którzy uważają, że Polak nie daje wystarczającej jakości na prawym skrzydle. - To jest takie odwrócenie uwagi od tego, że cała drużyna źle się spisuje. Jeden zawodnik nie ma wpływu na to, jak wygląda drużyna. Dla mnie to jest nieprofesjonalne. Liczby go nie bronią, ale nie bronią one całego zespołu - powiedział w rozmowie z x-news Sławomir Chałaśkiewicz, były piłkarz klubów ligi niemieckiej.
Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • tomek.pt

  Oceniono 1 raz 1

  Mieszkam w Wolfsburgu i mam nieprzyjemność( a raczej miałem bo juz siedzi na ławce )oglądać Błaszczykowskiego.Żenua to mało powiedziane żal oglądać jak ten człowiek bląka się po boisku bez żadnego pomysły na grę. Zero formy zero polotu zero szybkości zero wszystkiego . ..normalnie Ziobro.Pisałem juz kiedyś komentarz o Kubie i zostałem schejtowany ale niestety rzeczywistości nie da się oszukać. Kuba nadaje się jeszcze na lidera 4 ligowego Zrywu Pierdziszew.
  Pozdrawiam

 • pawel.ccc

  0

  Podstawowym problemem Błaszczykowskiego jest PESEL. Rocznik 1985 powoli kończy karierę w wielkiej piłce nożnej, Błaszczykowski, Peszko, Jodłowiec już weszli w strefę spadającego liścia" tylko Piszczek się nie daje, powiem więcej- wygląda jakby przeżywał drugą młodość. Prawda jest taka, że metryki się nie oszuka i robienie z Błaszczykowskiego zbawcy reprezentacji, jak to robi ostatnio "Przegląd Sportowy" czy "zbawcy Wolfsburga", jak sobie wyobrażał trener tego zespołu zrobiło Kubie więcej krzywdy niż przyniosło pożytku.

 • kula5211

  0

  Nie prawdą jest ...... ze Niemcy
  Gdzie ostatnio był po 2ch meczach trafiał na ławkę
  Z Lewym też nie chciał współpracować... nawet na reklamie
  I co z nim począć ... koniec kariery

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX