Sport.pl

Polskie szczypiornistki pobite w Turcji. "Byłam przerażona, moje życie było zagrożone"

TVN24/x-news
19.03.2015 13:43
Po rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Challenge Cup piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin zostały pobite przez rywalki i kibiców z Turcji. - Byłam przerażona, moje życie było zagrożone. Władze tureckiego klubu nas przeprosiły, ale takie imprezy powinny być lepiej zabezpieczane. Drużyna Adresen GSK powinna na zawsze zostać wykluczona z rozgrywek - powiedziała Monika Stachowska, szczypiornistka Pogoni Szczecin.
Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • hehth

  Oceniono 27 razy 23

  Widze ze kometarza nie dodano, chociaż nie ubliżyłem nikomu. Bo to wtargneło na boisko to napewno nie byli kibice, tylko bydło. A zatem klub powinien otrzymac dotkliwa kare i zarazem skuteczna, która udaremniła by na przyszłosc takie ekscesy.

 • Piotrek DZWA

  Oceniono 42 razy 20

  Turasy to plebs świata. Robić się nie chce tylko zasiłki, dzieci wychowują tak że każdy następny jeszcze gorszy, brud, smród, wymieniać dalej ?

 • Cyryl Pawel

  Oceniono 6 razy 4

  W latach 90-tych były serie meczów Iskra Kielce - Petrochemia Płock. Jakiś z Płocka rzucił bramkę i patrioci z Kielc uznali, że się na nim odegrają atakując w stu facetów jego ciężarną żonę. Prawicowe menelstwo jest wszędzie takie samo, choć lubi czuć bezgraniczną wyższość nad menelstwem mówiącym innym językiem, lub modlącym się do innego bałwana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

" /> Tak wygląda tabela  
" />
 •  
 • "> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!
   
  " /> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id= 
  " />