Sport.pl

WTA w Dubaju. Romer po porażce Radwańskiej: To nie jest zaskoczenie

Marek Borniński
18.02.2015 11:41
Agnieszka Radwańska przegrała w III rundzie z Hiszpanką Garbine Muguruzą 4:6, 2:6 i pożegnała się z turniejem w Dubaju. - Po kłopotach, które Radwańska miała w pierwszym meczu to nie jest wielkie zaskoczenie, że przegrała z Muguruzą. Polka jest po prostu chora. Takie sytuacje utrudniają rozegranie dobrego meczu. Niestety, tak czasami bywa. Z ocenami, czy jest to kryzys Radwańskiej trzeba będzie poczekać nieco dłużej - mówi Adam Romer.
Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • Marek Piotr

  Oceniono 13 razy 7

  Mam inne zdanie niż Pan Romer. Uważam, że Agnieszka już od dawna jest w kryzysie. Na dodatek przy jej technice uderzeń (wpojonej w młodości przez ojca!) oraz jej posturze, a może raczej figurze, grając teraz z coraz to większą ilością młodych bombardierek, które nie popełniają lawinowo błędów, będzie jej trudno z tego kryzysu wyjść.

 • Paweł Albert

  Oceniono 12 razy 4

  Agnieszka jest najlepszą polska tenisistką w historii Polski, i nic już nie musi nikomu udowadniać , może przegrywać kiedy chce, gdzie chce i z kim chce a i tak będzie najlepsza. Powodzenia w kolejnym meczu i turnieju :).

  w1ktorchmia.blox.pl/2015/02/Dubai.html
  w1ktorchmia.blox.pl/2015/02/Dubai.html

 • miszmasz4749

  Oceniono 8 razy 2

  Paweł Albert.Według twojej filozofii, wystarczy być najlepszym w Polsce i tym polscy kibice powinni być usatysfakcjonowani. Tylko po co Radwańska występuje w turniejach za granicą, daje plamę i tylko denerwuje kibiców.

 • franek-janek

  Oceniono 5 razy 1

  Pan Romer zmadrzal? Juz nie wrozy przed meczem, doszedl do wniosku ze latwiej jest byc prorokiem po meczu. A po prostu ktos jest chory i tyle tutaj z tenisowej wiedzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX