Sport.pl

Mourinho pod presją, Villas Boas z szeroką, ale nieskuteczną kadrą. Dziennikarze o Premier League

Paweł Wilkowicz, Mateusz Łaniewski
08.11.2013 17:23
W drugiej części rozmowy Pawła Wilkowicza, Michała Zachodnego, Michała Okońskiego i Piotra Stokłosińskiego o angielskiej Premier League, dziennikarze skupili się na osłabionym kosmicznym transferem Bale'a, ale również mądrze wzmocnionym nowymi transferami Tottenhamie oraz Chelsea, na ławkę której wrócił Jose Mourinho. - Sam Mou zapowiadał, że tytuł zdobędzie dopiero w drugim sezonie, ale potencjał tego zespołu pokazywał już Benitez - mówił Michał Okoński. - Największą próbą dla Chelsea będzie to, jak sezon przetrwa ich środek pola. Ich problemów nie rozwiązuje Lampard, Ramirez, Mikel czy Essien. Myślę, że dojdzie do tego, że Mourinho zmieni swój system i postawi na Oscara w środku pola - dodał Michał Zachodny. Dziennikarze zdradzili też, kogo uważają za potencjalnego zwycięzcę ligi.
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • elo_morelo

    Oceniono 11 razy 7

    Ludzie, co to za banda w studio? Prowadzący w jakiejś koszuli po ojcu i marynarce, klata a'la krawczyk, drugi z łapanki chyba z korytarza, w koszulce, trzeci w szalu, jakby w studio było -10 stopni.
    Jeden gość zaczyna, drugi mu się wpitala po chwili, macha rękami i w ogóle. Skąd on się tam wziął? Widać, że go nie dopuszczali chyba z rok do słowa, bo jak się dopadł to by sam gadał. Patologia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX