Sport.pl

Greń: Grzesiu, nie zebrałeś 15 głosów poparcia! Środowisko pokazało ci czerwoną kartkę

Mateusz Łaniewski, Michał Pol
25.09.2012 18:59
Grzegorz Lato nie kandyduje na kolejną kadencję prezesa PZPN nie 'dla dobra polskiej piłki' jak napisał. Grzesiu, nie zebrałeś 15 głosów poparcia i dostałeś od środowiska czerwoną kartkę. Nie masz rekomendacji i innego wyjścia. Taka jest gorzka prawda. Bo to była najgorsza prezesura w 100-letniej historii polskiego futbolu - komentuje wycofanie Lato z kandydowania na kolejną kadencję prezesa PZPN, baron podkarpackiego OZPN, Kazimierz Greń
Komentarze (66)
Zaloguj się
 • majuufes

  Oceniono 31 razy 27

  Poznałem Latę na rybach w połowie lat 90 kiedy był trenerem Olimpii potem Amici. Spotkalismy się kilka razy na łowisku. Chodził ze spinningiem , przystawał , zagadywał , porozmawiał , pozartował , jak ktoś chciał autograf to prosze bardzo ,żadnego gwiazdorstwa, arogancji, buty, prostactwa. Miły , spokojny , sympatyczny facet. Jak go teraz słucham i oglądam to zastanawiam się czy tamten to była podróbka czy obecnemu cegła na łeb spadła.

 • qeton

  Oceniono 24 razy 20

  Idzie Grześ przez wieś, wór piasku na plecach ma, a za Grzesiem CBŚ, ABW i CBA... :D

 • leser.1

  Oceniono 16 razy 14

  Jedynym ratunkiem dla polskiej Piłki jest rozgonienie na cztery wiatry całego PZPN-u.
  Nie powinien zostać kamień na kamieniu!
  Wszyscy "działacze" i "gwiazdorzy" powinni iść "na grzyby".
  Piłkę trzeba zacząć budować od nowa.

 • baryanin

  Oceniono 14 razy 12

  Usunięcie lato od stołka to nie wszystko.
  Jaki związek taki przywódca.
  Tutaj potrzebne są diametralne zmiany, postkomunistyczny kolesiowski związek to rak, który od lat niszczy to co w polskiej piłce było najlepsze.
  Pamiętajmy że wybór Laty był zabiegiem celowym, technicznym aby członkowie Pzpnu czuli się przez kolejne lata jak "pączki w maśle".
  Nie liczcie że nowy przywódca będzie inny, lepszy tu potrzebna jest kolejna marionetka aby utrzymać w ruchu tą złotą kurę na kolejne lata i sowite wypłaty dla członków.

 • bobysands

  Oceniono 17 razy 11

  A co to zmieni czy prezesem teraz będzie Boniek,Kosecki czy ktoś inny ???? Czy Polska piłka nagle wskoczy do pierwszej 10-tki FIFA albo jakiś nasz klub awansuję do Champions League???? Moim zdaniem nic się nie zmieni bo nowy prezes stanie się z czasem takim samym gościem jak był Lato tzn pazernym na kasę. Najpierw trza się wziąść za naprawę od dołu i potem powoli piąć się w górę bo tak to tylko widać czubek wierzchołka góry z , którego i tak nic nie wynika.

 • smiki48

  Oceniono 13 razy 11

  co miał Grzesiu wziąć, to wziął. I to nie nędzne 50 tys. miesięcznie , tylko miliony.

 • bejzkik

  Oceniono 14 razy 10

  ktos dal wiecej?

 • janus-z333

  Oceniono 11 razy 9

  To musiało się tak skończyć.Lato nie dorósł do kierowania ludźmi i tak wielką organizacją jak PZPN.Jednego nie można mu odebrać,był dobrym piłkarzem,po za tym nie miał żadnych talentów,chyba ze kołtuństwo,sobiepaństwo,chamstwo zaliczyć do talentów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX