Sport.pl

Greń: Grzesiu, nie zebrałe¶ 15 głosów poparcia! ¦rodowisko pokazało ci czerwon± kartkę

Mateusz Łaniewski, Michał Pol
25.09.2012 18:59
Grzegorz Lato nie kandyduje na kolejn± kadencję prezesa PZPN nie 'dla dobra polskiej piłki' jak napisał. Grzesiu, nie zebrałe¶ 15 głosów poparcia i dostałe¶ od ¶rodowiska czerwon± kartkę. Nie masz rekomendacji i innego wyj¶cia. Taka jest gorzka prawda. Bo to była najgorsza prezesura w 100-letniej historii polskiego futbolu - komentuje wycofanie Lato z kandydowania na kolejn± kadencję prezesa PZPN, baron podkarpackiego OZPN, Kazimierz Greń
Komentarze (66)
Zaloguj się
 • majuufes

  Oceniono 31 razy 27

  Poznałem Latę na rybach w połowie lat 90 kiedy był trenerem Olimpii potem Amici. Spotkalismy się kilka razy na łowisku. Chodził ze spinningiem , przystawał , zagadywał , porozmawiał , pozartował , jak kto¶ chciał autograf to prosze bardzo ,żadnego gwiazdorstwa, arogancji, buty, prostactwa. Miły , spokojny , sympatyczny facet. Jak go teraz słucham i ogl±dam to zastanawiam się czy tamten to była podróbka czy obecnemu cegła na łeb spadła.

 • qeton

  Oceniono 24 razy 20

  Idzie Grze¶ przez wie¶, wór piasku na plecach ma, a za Grzesiem CB¦, ABW i CBA... :D

 • leser.1

  Oceniono 16 razy 14

  Jedynym ratunkiem dla polskiej Piłki jest rozgonienie na cztery wiatry całego PZPN-u.
  Nie powinien zostać kamień na kamieniu!
  Wszyscy "działacze" i "gwiazdorzy" powinni i¶ć "na grzyby".
  Piłkę trzeba zacz±ć budować od nowa.

 • baryanin

  Oceniono 14 razy 12

  Usunięcie lato od stołka to nie wszystko.
  Jaki zwi±zek taki przywódca.
  Tutaj potrzebne s± diametralne zmiany, postkomunistyczny kolesiowski zwi±zek to rak, który od lat niszczy to co w polskiej piłce było najlepsze.
  Pamiętajmy że wybór Laty był zabiegiem celowym, technicznym aby członkowie Pzpnu czuli się przez kolejne lata jak "p±czki w ma¶le".
  Nie liczcie że nowy przywódca będzie inny, lepszy tu potrzebna jest kolejna marionetka aby utrzymać w ruchu t± złot± kurę na kolejne lata i sowite wypłaty dla członków.

 • bobysands

  Oceniono 17 razy 11

  A co to zmieni czy prezesem teraz będzie Boniek,Kosecki czy kto¶ inny ???? Czy Polska piłka nagle wskoczy do pierwszej 10-tki FIFA albo jaki¶ nasz klub awansuję do Champions League???? Moim zdaniem nic się nie zmieni bo nowy prezes stanie się z czasem takim samym go¶ciem jak był Lato tzn pazernym na kasę. Najpierw trza się wzi±¶ć za naprawę od dołu i potem powoli pi±ć się w górę bo tak to tylko widać czubek wierzchołka góry z , którego i tak nic nie wynika.

 • smiki48

  Oceniono 13 razy 11

  co miał Grzesiu wzi±ć, to wzi±ł. I to nie nędzne 50 tys. miesięcznie , tylko miliony.

 • bejzkik

  Oceniono 14 razy 10

  ktos dal wiecej?

 • janus-z333

  Oceniono 11 razy 9

  To musiało się tak skończyć.Lato nie dorósł do kierowania ludĽmi i tak wielk± organizacj± jak PZPN.Jednego nie można mu odebrać,był dobrym piłkarzem,po za tym nie miał żadnych talentów,chyba ze kołtuństwo,sobiepaństwo,chamstwo zaliczyć do talentów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX