Sport.pl

Radwańska o włos. Eksperci: piękne widowisko

Materiał wideo i audio: TVN24; Zdjęcia: AP, Reuters
07.07.2012 20:59
Zdaniem ekspertów Agnieszka Radwańska może być dumna ze swojej walki z Sereną Williams. Polka miała bardzo dobre momenty i pod koniec drugiego setu przejęła inicjatywę
Komentarze (31)
Zaloguj się
 • krak102

  Oceniono 20 razy 18

  Panowie Tomaszewscy?1? Co to było? Słowotok nieustający, demencyjny i mało inteligentny. Nawet mówienie o tym, że za dużo mówią nie dało rezultatów, bo znowu trza było nawijać. Panie Seniorze! Odejść niepokonanym - to jest sentencja , którą warto zapamiętać na dziś. I powtarzać, żeby wbiła się w pamięć. Niestety pozostał niesmak, a Isi Wielkiej chwała!!!

 • jurek42

  Oceniono 12 razy 8

  błagam szefów Polsatu, wywalcie na twarz tych komentatorów, nie dorastają do komentowania takich widowisk. Ciągle odnosiłem wrażenie, że starszy umrze na wizji a młodszy jakby zatrzymał się w średniowieczu.

 • azazel66

  Oceniono 5 razy 5

  oj te sukcesy są niewygodne, zaczną padać pytania, gdzie są te dawne darmowe korty, jaka była pomoc dla tak zdolnej zawodniczki, praca z młodzieżą i itp. ale sukces jest od razu Polski !!!!!

 • ergosumek

  Oceniono 7 razy 5

  Jak ona, biedna, mogła wygrać z tą kolubryną miotającą kartaczami?
  Zrobiła maksimum tego, co mogła zrobić, punkty zdobywała głównie po błędach Syreny, co może konie dusić.
  Trzymaj się, maleńka, byłaś wspaniała.

 • hotin

  Oceniono 8 razy 4

  Wszyscy internauci dziękują POlsat TV za zablokowanie strony meczyki.pl ! Precz z lichwą i komercją!

 • janan2

  Oceniono 12 razy 2

  Tylko pogratulować Radwańskiej.Ale nic nie zdziała.
  Tenis uosobienie piękna,gracji i zwiewności występujących, ustąpił miejsca cyborgom i robotom o takim samym wyglądzie zaprzeczającym zasadzie piękna i przyjemności jego oglądania.Zaczyna odstraszać nie tylko masą i odmienną "urodą"zawodniczek i staje się mechaniczną już profesją,zaprzeczeniem piękna tego sportu.

 • mobos

  Oceniono 3 razy 1

  Mocno przeciętny mecz z przebłyskami. Gdyby Radwańska zaprezentowała formę z poprzednich pojedynków w Wimbledonie, to by wygrała. Serena mimo imponujących asów, miała ich znacznie mniej niż w poprzednich pojedynkach, a ilość błędów w prostych sytuacjach była niesamowita. Finał to i tak bardzo dużo, ale przy wczorajszej słabszej formie Sereny była ogromna okazja by turniej wygrać. szkoda, mam nadzieje ze bedą kolejne okazje.

 • e-grabarz

  Oceniono 4 razy -2

  Z taka postura i miesniami to S. Williams powinna grac w tenisie meskim.

 • cosjestnietakztymformularzem

  Oceniono 3 razy -3

  snob snoba snobem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX