Sport.pl

Arkadiusz Malarz puka do drzwi reprezentacji [ZAPINAMYPASY.PL]

zapinamypasy.pl
10.05.2018 00:01
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski musi dokonać wyboru, których zawodników zabrać na Mundial w Rosji. Jeżeli chodzi o bramkarzy sprawa jest jasna, w kadrze znajdą się Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański. Wciąż trwają jednak spekulacje kto będzie 'numerem trzy'. Bartosz Białkowski z Ipswich Town, Łukasz Skorupski z AS Roma, a może... Arkadiusz Malarz. Po doskonałych występach w poprzednim i obecnym sezonie bramkarz Legii zbiera wyśmienite recenzje. W radiu Zapinamypasy.pl wychwalali go trenerzy Ireneusz Mamrot, Jerzy Brzęczek i Robert Podoliński.
Więcej o:
Komentarze (57)
Zaloguj się
 • dodobird

  Oceniono 7 razy 5

  Zabierz Pan króla Artura, którego trzeba było wrzucić na karne z Portugalią.Tylko on zdaje egzamin w tak napiętych chwilach. Chłopak może już nie na cały macz, ale na karne owszem.

 • sawicki.wroc

  Oceniono 6 razy 4

  Proszę Państwa - przestańmy w końcu dmuchać w ten balonik. Słuchajmy mądrych ludzi. Jak przytomnie napisał Jerzy Urban, na mistrzostwach w Rosji tradycyjnie po raz kolejny dostaniemy w ... kaszę.
  Jeden Lewandowski wiosny nie czyni. On faktycznie jest prawdziwym geniuszem piłki kopanej (czy też prawie geniuszem), ale drużyna to jednak jest drużyna. Jeden nawet najzdolniejszy napastnik cudów ma murawie sam nie zdziała. Takie są fakty.
  Krótko i treściwie.
  To już dzięki Bogu nie są te czasy, gdy polscy zawodnicy w zachodnich drużynach masowo dostawali "kontuzji pośladków" od ciągłego wysiadywania na ławce rezerwowych, a tymczasem po boisku biegali sobie inni. Co nie zmienia brutalnego faktu - pan Nawałka to jednak nie jest pan Górski, a ta drużyna to niestety nie są słynne Orły Górskiego. Wiele la t temu polscy piłkarze faktycznie potrafili grać z najlepszymi jak równy z równym - to było widać. Przypominam, że wtedy nie było 0:4 z Danią jak jeszcze rok temu.
  Jestem niestety pesymistą i realistą - tradycyjnie zagramy 3 mecze. Obstawiam, że najciekawszy będzie ten trzeci z Japonią "o honor" bo jak by nie było będzie to mecz z prawdziwymi samurajami. Oni na honorze się znają. A my? Oczywiście tak jak zawsze do przysłowiowej "usranej śmierci" będziemy mądrzy po szkodzie - nieprawdaż?

 • trup

  Oceniono 8 razy 4

  czemy nie? jest naprawdę doskonały i w dodatku świetnie zgrany z Pazdanem. Super bramkarz i niezwykle interesujący człowiek z pasją!

 • toreon

  Oceniono 3 razy 3

  Jaka tu niby sensacja? Bramkarz nr 3 w kadrze to prawdopodobnie jedyna pozycja na której zawodnik nie zagra ani minuty więc co za różnica kto będzie. Mało prawdopodobne, żeby dwaj pierwsi bramkarze zaniemogli i konieczne byłoby wstawienie trójki.

 • 2fat

  Oceniono 2 razy 2

  Legia Mistrzem Polski! Tradycyjnie.

 • dr_dundersztyc

  Oceniono 10 razy 2

  A dajcie w cholerę spokój. Malarz jest wiekowy - po jakiego diabła miałby Nawałka dać mu miejsce w reprezentacji? Za kogo? Ja wolałbym, aby nawet taki Białkowski pojechał (bo Szczęsny, czy Fabiański są nie do ruszenia).
  Dziennikarskie bicie piany.

 • b0sy

  Oceniono 1 raz 1

  Malarz w reprezentacji. Nie zapominajcie, że broni w Ekstraklasie.

 • table99

  Oceniono 1 raz 1

  uwaga!!!
  znow pismak od horoskopow wysmarowal tytul sportowy...
  znawca widac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX