Serie A. Samobój Skorupskiego, Polak nie zatrzymał Juventusu [ELEVEN SPORTS NETWORK]

ELEVEN SPORTS NETWORK
26.02.2017 07:52
Juventus Turyn wygrał na swoim terenie z Empoli 2:0 w 26. kolejce Serie A. Piłkarze 'Starej Damy' pierwszą bramkę zdobyli w 52. minucie po pechowej interwencji Łukasza Skorupskiego. Wynik spotkania w 65. minucie ustalił Alex Sandro.
Komentarze (3)
  • juventusiak87

0

Gdyby nie drewniany Mandzukic to Juve prowadziło by z 5:0 do pierwszej połowy ...

• eurotram

0

Interwencja była naprawdę pechowa,bo po prostu piłka odbiła się od poprzeczki i trafiła Skorupskiego i to jeszcze w odpowiednie miejsce (no i ten obrońca z 2-ką jeszcze nie wchrzanił tak,że zamiast pomóc to tylko przeszkodził). W sumie Juve miało (zwłaszcza w kontekście poprzednich obron Łukasza) dużo szczęścia przy tym golu,choć z drugiej strony i tak by Mandżukić dobił. Jedno pocieszające,że Skorupski o sezonie wraca do Romy i raczej do bramki,a nie na ławę; a Empoli,z taką obroną, nawet jeśli cudem utrzymają się w tym sezonie, to spadną w kolejnym (a bez Łukasz to na pewno). Ten mecz to był przecież praktycznie mecz na jedną bramkę, Empoli nie grało kompletnie nic,gdyby nie Polak,to by był wynik jak ostatnio w Monachium!

• blacksharksunited

0

Jak patrzę na ustawienie Skorupskiego to mam wrażenie że w każdej z sytuacji powinien stać trochę bliżej środka bramki, aż za mocno kryje ten krótki słupek