Wasilewski dostał czerwoną kartkę tuż przed dogrywką. Leicester nie dało rady Chelsea [ELEVEN SPORTS NETWORK]

ELEVEN SPORTS NETWORK
21.09.2016 08:09
Leicester City przegrało po dogrywce z Chelsea 2:4 w meczu pucharu ligi angielskiej. W 88. minucie spotkania, chwilę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, z boiska wyrzucony został Marcin Wasilewski. Zobacz skrót tego meczu.
Komentarze (19)
  • konradmarburg

Oceniono 3 razy 3

Tak przed sezonem pompowaliście balonik - czas na pierwsze wnioski:
    Kapustka w ogóle nie gra - ostatnio nawet w rezerwach U23. W BPL nie łapie się nawet na ławkę, wczoraj choć był w składzie, nie zaliczył nawet minuty.
    Bielik tylko w rezerwach, gdzie jest kapitanem. Ale niewiele to jak widać znaczy, bo wczoraj zagrał tylko końcowe minuty, mimo że w pierwszym składzie Arsenalu grali: Reine Adelaide, Perez, Gabriel, Maitland Niles czy Akpom. Jednym słowem - głębokie rezerwy. O lidze nawet nie wspominam...
    Nie piszę tego, po to, żeby komuś dokopać, ale jedynie zwrócić uwagę na niekompetencje dziennikarzy zajmujących się angielską piłką. Każdy obeznany wiedział, że Bielik i Kapustka (a zwłaszcza Bielik) nie mają najmniejszych szans na odgrywanie jakiejkolwiek roli w pierwszych drużynach. Bielika zapewne czeka wypożyczenie do niższych lig. To najrozsądniejsza opcja.

• wnc_katowice

Lubię i szanuję Wasyla, ale niestety on jest ojcem tej porażki. Miał udział, przy każdym straconym golu, a w dodatku złapał czerwień za faul, który nie był zupełnie potrzebny.

• boliver

Oceniono 1 raz 1

Łokieć jak niewolnik--- podobna szkoła tylko nie jesteście konsekwentni

• mark6

Oceniono 3 razy 1

Wasyl to tępy kołek co wiele razy udowodnił.
    Myślenie nie jest jego najsilniejszą stroną.

• wichura

Dostał idiotyczną czerwoną kartkę i w trzy minuty drużyna straciła dwa gole. Potem meczu już nie było - Leicester straciło nadzieję, że grając w 10 uda się odrobić dwa gole. Zatem głównym winowajcą porażki jest Wasilewski.

• reinert1980

0

Ze skrótu można wywnioskować, że był to dobry mecz. A jeśli chodzi o czerwoną kartkę Wasilewskiego to więcej jest takich sytuacji w piłce a też nie było to aż tak brutalne według mnie.