Sport.pl

Wasilewski dostał czerwoną kartkę tuż przed dogrywką. Leicester nie dało rady Chelsea [ELEVEN SPORTS NETWORK]

ELEVEN SPORTS NETWORK
21.09.2016 08:09
Leicester City przegrało po dogrywce z Chelsea 2:4 w meczu pucharu ligi angielskiej. W 88. minucie spotkania, chwilę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, z boiska wyrzucony został Marcin Wasilewski. Zobacz skrót tego meczu.
Więcej o:
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • konradmarburg

  Oceniono 3 razy 3

  Tak przed sezonem pompowaliście balonik - czas na pierwsze wnioski:
  Kapustka w ogóle nie gra - ostatnio nawet w rezerwach U23. W BPL nie łapie się nawet na ławkę, wczoraj choć był w składzie, nie zaliczył nawet minuty.
  Bielik tylko w rezerwach, gdzie jest kapitanem. Ale niewiele to jak widać znaczy, bo wczoraj zagrał tylko końcowe minuty, mimo że w pierwszym składzie Arsenalu grali: Reine Adelaide, Perez, Gabriel, Maitland Niles czy Akpom. Jednym słowem - głębokie rezerwy. O lidze nawet nie wspominam...
  Nie piszę tego, po to, żeby komuś dokopać, ale jedynie zwrócić uwagę na niekompetencje dziennikarzy zajmujących się angielską piłką. Każdy obeznany wiedział, że Bielik i Kapustka (a zwłaszcza Bielik) nie mają najmniejszych szans na odgrywanie jakiejkolwiek roli w pierwszych drużynach. Bielika zapewne czeka wypożyczenie do niższych lig. To najrozsądniejsza opcja.

 • wnc_katowice

  Oceniono 3 razy 3

  Lubię i szanuję Wasyla, ale niestety on jest ojcem tej porażki. Miał udział, przy każdym straconym golu, a w dodatku złapał czerwień za faul, który nie był zupełnie potrzebny.

 • boliver

  Oceniono 1 raz 1

  Łokieć jak niewolnik--- podobna szkoła tylko nie jesteście konsekwentni

 • mark6

  Oceniono 3 razy 1

  Wasyl to tępy kołek co wiele razy udowodnił.
  Myślenie nie jest jego najsilniejszą stroną.

 • wichura

  Oceniono 1 raz 1

  Dostał idiotyczną czerwoną kartkę i w trzy minuty drużyna straciła dwa gole. Potem meczu już nie było - Leicester straciło nadzieję, że grając w 10 uda się odrobić dwa gole. Zatem głównym winowajcą porażki jest Wasilewski.

 • reinert1980

  0

  Ze skrótu można wywnioskować, że był to dobry mecz. A jeśli chodzi o czerwoną kartkę Wasilewskiego to więcej jest takich sytuacji w piłce a też nie było to aż tak brutalne według mnie.

 • aa1000

  0

  Wydaje się, żeby grać u pana Nawałki trzeba mieć łączność z głową.
  To taki wniosek z ostatnich występów pana Wasilewskiego w Leicester i niepowoływania go do kadry, mimo nacisku niektórych mediów.

 • zebrzec

  0

  no bez przesady!

 • punter

  0

  Dobry lewy prosty nie jest zły. Wasyl wygrał prysznic przed czasem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX