Sport.pl

GP Węgier. "Najbardziej pasjonujący wyścig sezonu. Walka do samego końca"

27.07.2014 17:00
- GP Węgier wygrał Daniel Ricciardo z Red Bulla. Na podium obok niego stanęli Fernando Alonso z Ferrari i Lewis Hamilton z Mercedesa. To był niewątpliwie najciekawszy i najbardziej zacięty wyścig w tym sezonie. Na ostatnich trzech okrążeniach aż czterech zawodników walczyło o zwycięstwo. Niespodziewanie był wśród nich Lewis Hamilton, który wyścig zaczynał z alei serwisowej i zmagał się z problemami technicznymi - mówi Bartosz Raj, Sport.pl. Triumfator wyścigu prezentował się fantastycznie. Daniel Ricciardo wygrał 2 wyścig w tym sezonie, rośnie nam nowa gwiazda F1. O dominacji mercedesa możemy zapomnieć - dodaje.
Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • cxubmsqq1

    Oceniono 29 razy 21

    Coz to za spec GW? 'O dominacji Mercedesa mozemy zapomniec' twierdzi ten znawca by zaraz dodac, iz niejaki Hamilton startujac z konca stawki dojechal trzeci ..... Sam sobie reporterzyna GW zaprzecza, chyba iz nie wie, iz Anglik jechal wlasnie Mercedesem. To tez mozliwe. Aha, Rosbergowi (on jezdzi drugim Mercedesem p. Raj) sie nie powiodlo ('raptem' 4-te miejsce) tylko przez przerwy w wyscigu.

    Jestem zupelnie spokojny, iz dominacja Mercedesa trwac jeszcze bedzie, czy to sie panu Rajowi i jego GW podoba, czy nie.

  • 0

    Zapraszam na podsumowanie wyścigu o GP Węgier: www.czlowiekrenesansu.pl/2014/07/formua-1-grand-prix-wegier-wyscig.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX