09.00 - 19.00 Eliminacje do Turnieju Głównego Kobiet; 64 zespoły walczą o 8 premiowanych awansem miejsc
11.00 - 18.00 Restauracja Mistrzów - Dzień Kuchni Polskiej; Mistrz Kulinarny Dariusz Struciński
10.00 - 18.00 Scena na plaży - Przeboje Świata; prezentacje i konkursy sponsorskie
18.00 Trening siatkarski z Gwiazdą; zajęcia dla młodych adeptów siatkówki plażowej prowadzą gwiazdy; wspólne zdjęcie i sesja autografów (stadion główny)
09.00 - 20.00 Eliminacje do Turnieju Głównego Mężczyzn, Turniej Główny Kobiet
11.00 - 18.00 Restauracja Mistrzów - Dzień Kuchni Włoskiej; Mistrz Kulinarny Giancarllo Russo
10.00 - 18.00 Scena na plaży - Przeboje Świata; prezentacje i konkursy sponsorskie
18.00 Trening siatkarski z Gwiazdą; zajęcia dla młodych adeptów siatkówki plażowej prowadzą gwiazdy; wspólne zdjęcie i sesja autografów (stadion główny)
09.00 - 18.00 Turniej Główny Kobiet i Mężczyzn; występy cheerleaders z Wysp Kanaryjskich
10.00 - 20.00 Restauracja Mistrzów - Dzień Kuchni Norweskiej; Mistrz Kulinarny Robert Sowa
10.00 - 18.00 Scena na plaży - Przeboje Świata; prezentacje i konkursy sponsorskie
18.00 Trening siatkarski z Gwiazdą; zajęcia dla młodych adeptów siatkówki plażowej prowadzą gwiazdy; wspólne zdjęcie i sesja autografów (stadion główny)
10.00 - 19.00 Turniej Główny Kobiet i Mężczyzn; występy cheerleaders z Wysp Kanaryjskich i Wiewióra, karaoke, kiss camera
10.00 - 18.00 Scena na plaży - Przeboje Świata; animacje muzyczne DJ Mati & MC Brzoza; prezentacje i konkursy sponsorskie
11.00 - 18.00 Restauracja Mistrzów - Dzień Kuchni Greckiej; Mistrz Kulinarny Teofilos Vafidis
18.00 Trening siatkarski z Gwiazdą; zajęcia dla młodych adeptów siatkówki plażowej prowadzą gwiazdy; wspólne zdjęcie i sesja autografów (stadion główny)
19.00 Party na plaży - zabawę prowadzi DJ Ucho
20.00 Koncert megagwiazdy - zespół KOMBII
10.00 - 18.00 Turniej Główny - Półfinały i Finały Kobiet; występy cheerleaders z Wysp Kanaryjskich i Wiewióra, karaoke, kiss camera, nauka samby
11.00 Półfinał Turnieju Kobiet
12.00 Półfinał Turnieju Kobiet
13.00 Ćwierćfinał Turnieju Mężczyzn
14.00 Ćwierćfinał Turnieju Mężczyzn
15.00 Mecz o 3 miejsce Turnieju Kobiet
16.00 Finał Turnieju Kobiet
18.00 Ceremonia wręczenia nagród w Turnieju Kobiet
10.00 - 15.00 Scena na plaży - Przeboje Świata; animacje muzyczne DJ Mati & MC Brzoza; prezentacje i konkursy sponsorskie
11.00 - 18.00 Restauracja Mistrzów - Dzień Kuchni Szwajcarskiej; Mistrz Kulinarny Kurt Scheller
11.00 - 15.00 Turniej Gwiazd - turniej siatkówki plażowej z udziałem aktorów i gwiazd estrady; zagrają m.in. Sambor Czarnota, Vito Casetti, Zygmunt Chajzer, Andrzej Matracki, Tomasz Kozłowicz
18.00 Trening siatkarski z Gwiazdą; zajęcia dla młodych adeptów siatkówki plażowej prowadzą gwiazdy; wspólne zdjęcie i sesja autografów (stadion główny)
11.00 - 17.00 Restauracja Mistrzów - Dzień Kuchni Francuskiej; Mistrz Kulinarny Karol Okrasa
11.00 - 17.00 Finały Turnieju Parówki Jedynki Cup - mecze finałowe dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
10.00 - 18.00 Turniej Główny - Półfinały i Finały Mężczyzn; występy cheerleaders z Wysp Kanaryjskich i Wiewióra, karaoke, kiss camera, nauka samby
10.00 Półfinał Turnieju Mężczyzn
11.00 Półfinał Turnieju Mężczyzn
12.00 Pokazowy mecz VIP-ów, aktorzy vs. politycy Warmii i Mazur
13.30 Mecz o 3 miejsce Turnieju Mężczyzn
15.00 Finał Turnieju Mężczyzn
16.00 Ceremonia wręczenia nagród w Turnieju Mężczyzn; zakończenie Turnieju
* podane godziny rozpoczęcia wydarzeń (oprócz niedzieli) są godzinami umownymi i będą nieznacznie modyfikowane oraz układane w oparciu o rozkład gier poszczególnych zawodników (zapraszanych do prowadzenia treningu z młodzieżą oraz na sesje zdjęciowe i autografowe).