Sport.pl

Szczypiorniak na Orlikach. Sprawdź terminarz turniejów

Szesnaście województw, kilkadziesiąt miast na terenie całego kraju, blisko sześćdziesiąt turniejów eliminacyjnych piłki ręcznej dzieci I młodzieży. To właśnie akcja Szczypiorniak na Orlikach, która ruszyła 30 maja! Sprawdź czy w Twoim mieście rozgrywane będą mecze!
Szczypiorniak na Orlikach jest projektem mającym na celu popularyzację piłki ręcznej wśród dzieci, młodzieży, a także nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania obiektów wybudowanych w ramach programu.

Polub Szczypiorniak na Orlikach w portalu Facebook

TERMINARZ ZAWODÓW:

DOLNOŚLĄSKIE

Lubin (chłopcy)

Szkoła podstawowa nr 14, ul. Norwida 10

Turniej: 2.06

Mysłakowice (dziewczyny)

Boisko Orlik 2012, ul. Śląska

Turniej: 6.06

Wrocław (chłopcy)

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska

Turniej: 6.06

Ziębice (dziewczyny)

Boisko Orlik, ul. Wałowa

(Jerzy Rejnowski tel. 502476401)

Turniej: 9.06

KUJAWSKO-POMORSKIE

Brodnica (chłopcy i dziewczyny)

Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy, ul. Karbowska 29

Turniej: 6.06 - chłopcy

Turniej: 6.06 - dziewczyny

Grudziądz (chłopcy)

Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Dąbrówki 7

Turniej: 6.06

Toruń (dziewczyny)

XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Targowa 36/38

Turniej: 2.06

LUBELSKIE

Puławy

Zespół Szkół Budowlanych

Turniej: 9.06

Lublin

Szkoła Podstawowa nr 29, ul, Wajdeloty 1

Turniej: 4-5.06

LUBUSKIE

Babimost (dziewczyny)

Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Żwirki i Wigury 10a

Turniej: 8.06

Nowa Sól (chłopcy)

MOSiR, ul. Botaniczna 22

Turniej: 5.06

Świebodzin (chłopcy)

Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych, ul. Świerczewskiego 76a

Turniej: 8.06

Lubrza (dziewczyny)

Publiczna Szkoła Podstawowa, Os. Szkolne 14

Turniej: 8.06

ŁÓDZKIE

Łódź (dziewczyny)

Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Pryncypalna 74

Turniej: 6.06

Łódź (chłopcy)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Czernika 1/3

Turniej: etap 1: 31.05 i etap 2: 4.06

Łódź (chłopcy)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10, ul. Strykowska 10/18

Turniej: etap 1 30.05 i etap 2: 4.06

Tomaszów Mazowiecki (dziewczyny)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Majowa 1-9

Turniej: 6.06

MAŁOPOLSKIE

Skrzyszów (chłopcy)

Orlik - naprzeciw Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, ul. Skrzyszów 1

Turniej: 6.06

Chrzanów (chłopcy)

os. Północ, ul. Zielona

Turniej: 8.06

Kraków (dziewczyny)

Szkoła Podstawowa nr 89, os Piastów 34D

Turniej: 6.06

Tarnów (dziewczyny)

Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Krupnicza 8

Turniej: 5.06

MAZOWIECKIE

Płońsk (dziewczyny)

Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Płocka 60

Radom (dziewczyny)

Gimnazjum nr 8, ul. Piastowska 17

Zwoleń (chłopcy)

ul. Perzyny

Turniej: 30.05

Płock (chłopcy)

Gimnazjum nr 8, ul. Kutrzeby 2a

Turniej: 31.05

OPOLSKIE

Dobrzeń Wielki (dziewczyny)

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi, ul. Kościelna 3

Turniej: 8.06 godz. 10:30

Krapkowice (dziewczyny)

Boisko Orlik, ul. Wrzosów

Turniej: 6.06 godz. 12:00

Ozimek (chłopcy)

Kompleks boisk Orlik 2012, ul. Częstochowska 27

Turniej: 9.06 godz. 10:30

Opole (chłopcy)

Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Gorzałki 4

Turniej: 5.06 godz. 9:30

PODKARPACKIE

Mielec (chłopcy)

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Warneńczyka 2

Turniej: 7.06

Łańcut (chłopcy)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Armii Krajowej 57

Turniej: 5.06

Radomyśl Wielki (dziewczyny)

Gimnazjum Publiczne, ul. Klonowa 2

Turniej: 4.06

Sanok (dziewczyny)

Gimnazjum nr 3, ul. Lipińskiego 63

Turniej: 6.06

PODLASKIE

Bielsk Podlaski (chłopcy)

Zespół Szkół nr 1, ul. Szkolna 12

Turniej: 4.06

Białystok (dziewczyny)

Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Jaworowa 8

Turniej: 6.06

Białystok (chłopcy)

Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, ul. Bema 105

Turniej: 5.06

Kolno (dziewczyny)

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Sobieskiego 29

Turniej: 5.06

POMORSKIE

Garczyn/Kościerzyna (chłopcy i dziewczyny)

Powiatowe Centrum Młodzieży, Garczyn 1

Turniej: 4-6.06

Chłopcy *(dla dziewcząt również, jeśli zgłoszą się 4 drużyny)

Gdańsk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Na Zaspę 31 A, Gdańsk - Nowy Port

Turniej: 10.06

ŚLĄSKIE

Dąbrowa Górnicza (chłopcy)

Zespół Szkół nr 2, ul. Piłsudskiego 24

Turniej: 6.06 godz. 10:00

Sosnowiec (chłopcy)

ZSO, ul. Czołgistów 12

Turniej: 6.06 godz. 10:00

Częstochowa (chłopcy i dziewczyny)

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53

oraz Gimnazjum nr 18, ul. Orkana 95/109

Turniej: 5.06 godz. 14:00

Tarnowskie Góry (dziewczyny)

Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Litewska 6

Turniej: 1.06

Chorzów (dziewczyny)

ul. Graniczna 92

Turniej: 6.06 godz. 13:00

Piekary Śląskie (chłopcy i dziewczyny)

ul. Popiełuszki 8

Turniej: 6.06

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Busko Zdrój (dziewczęta)

Zespól Szkół Techniczno Informatycznych, ul. Mickiewicza 23

Turniej: 6.06

Kielce (dziewczęta)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16, ul. Barwinek 31

Turniej: 4.06

Wolica (chłopcy)

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Szkolna 35

Turniej: 6.06

Sandomierz (chłopcy)

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Okrzei 6,

Turniej: 12.06

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Olsztyn

Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Herdera 3

Turniej dziewcząt: 6.06

Turniej chłopców: 4.06

WIELKOPOLSKIE

Konin (chłopcy)

Gimnazjum nr 7, ul. Sosnowa 16

Turniej: 6.06

Poznań (chłopcy)

Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Inowrocławska 19

Turniej: 8.06 godz. 9:30

Leszno (dziewczyny)

II Liceum Ogólnokształcące, ul. Grota Roweckiego 20

Turniej: 11.06 godz. 10:00

Oborniki (dziewczyny)

na boisku Zespołu Szkół nr 4, ul. Obrzycka 88

Turniej: 5.06

ZACHODNIOPOMORSKIE

Szczecin (chłopcy i dziewczyny)

Centrum Kształcenia Sportowego, ul. Rydla 49

Turniej: 31.05 i 4.06 - dziewczynki

Turniej: 5.06 - chłopcy

Koszalin (chłopcy i dziewczyny)

Zespół Szkół nr 13, ul. Franciszkańska 102

Turniej: 4.06 - dziewczynki

Turniej: 5.06 - chłopcy

Szczypiorniak na Orlikach! Dowiedz się więcej!

Więcej o: