Sport.pl

Piłka nożna. Nigeryjczyk Uche w Skrze nie zagra

ak
13.02.2012 , aktualizacja: 13.02.2012 10:03
A A A Drukuj
Mecz sparingowy Skra Częstochowa - Górnik Wesoła Fot. Grzegorz Skowronek / AG Mecz sparingowy Skra Częstochowa - Górnik Wesoła
Nigeryjczyk Samuel Obi Uche wystąpił w zwycięskim sparingu Skry z Wyzwoleniem Chorzów. Nie zrobił jednak większego wrażenia na sztabie szkoleniowym.
- Zagrał nieźle, ale furory nie zrobił dlatego podziękowaliśmy mu za przyjazd i zaangażowanie - mówi trener Skry Jan Woś.

Skra szuka dobrej klasy napastnika od momentu kiedy do II-ligowego Rakowa odszedł najlepszy strzelec drużyny Jacek Rokosa (18 bramek). W rundzie jesiennej nikt nie był w stanie go zastąpić. Na sparing z Wyzwoleniem trenerzy zaprosili 22-letniego Nigeryjczyka Samuela Obi Uche. Zagrał cały mecz, miał kilka ciekawy akcji, ale po namyśle podziękowano mu za przyjazd. - Moim zdaniem zagrał nieźle, ale nie na tyle dobrze, aby dostać u nas angaż - ocenia trener Woś. - Z tego co wiem to Obi Uche gra w Polsce od pięciu lat. Ostatnio występował w III-ligowym Włókniarzu Zelów, a wcześniej w drużynie z Aleksandrowa Łódzkiego. Cóż, od jakiegoś czasu szukamy napastnika i nadal będziemy szukać. Karuzela transferowa kręci się i z pewnością kogoś znowu do nas zaprosimy na testy.



Zobacz więcej na temat:

Podziel się