Sport.pl

Przedostatnia kolejka piłkarskiej Klasy A

Częstochowa, grupa I: Sokół Parzymiechy - Pogoń Kamyk 0:3 v.o., Polonia-Unia Widzów - Alkas Aleksandria 1:3, Grom Miedźno - Pogoń Kłomnice 8:1, Sokół Wręczyca Wielka - Liswarta Popów 3:4, Liswarta Krzepice - Naprzód Ostrowy 1:1, Oksza Łobodno - Błękitni Libidza 3:3, Płomień Czarny Las - Unia Rędziny 0:4.



1. Liswarta Popów 25 65 97:34
2. Unia Rędziny 25 54 72:28
3. Naprzód Ostrowy 25 52 66:31
4. Oksza Łobodno 25 49 55:33
5. Pogoń Kamyk 25 4787:43
6. Liswarta Krzepice 25 43 75:40
7. Sokół Wręczyca 25 40 59:62
8. Błękitni Libidza 25 35 55:56
9. Alkas Aleksandria 25 32 45:61
10. Grom Miedźno 25 27 45:67
11. Płomień Czarny L. 25 22 25:60
12. Pogoń Kłomnice 25 2048:94
13. Polonia/Unia25 20 38:64
14. Sokół Parzymiechy 25 3 5:99


Grupa II: Sokół Olsztyn - Piast Przyrów 6:0, Sparta Szczekociny - Płomień Kuźnica Marianowa 1:3, Olimpia Huta Stara - Warta Myszków 3:0 v.o., Orkan Gnaszyn - Polonia Poraj 1:1, Orkan Rzerzęczyce - Skra Częstochowa 3:3, Błękitni Aniołów - Warta Zawada 1:1, Częstochówka Parkitka - LKS Kamienica Polska 4:1.



1. Płomień Kuźnica M. 25 62 68:23
2. Polonia Poraj 25 5349:19
3. Sokół Olsztyn 25 4948:15
4. Kamienica Polska 25 48 50:26
5. Skra Częstochowa 25 41 64:39
6. Orkan Gnaszyn 25 39 46:28
7. Sparta Szczekociny 25 36 42:46
8. Częstochówka 25 35 61:58
9. Olimpia Huta St. 25 33 46:38
10. Orkan Rzerzęczyce 25 32 42:47
11. Warta Zawada 25 30 33:39
12. Piast Przyrów252132:53
13. Błękitni Aniołów25 10 16:93
14. Warta Myszków 25 4 11:83


Lubliniec: Pokój Sadów - Żwirex Hadra 6:0, Małapanew Kuczów - Rybak Ciasna 1:0, Sparta II Lubliniec- Mechanik Kochcice 6:0, Dragon Rusinowice - Liswarta Lisów 2:1, Huragan Jezioro - Rozwój Olszyna 2:0, Sieraków Śląski - Śląsk Koszęcin 1:2, Promień Glinica - Orzeł Pawonków 2:1.



1. Sparta II Lubliniec 25 67 81:16
2. Małapanew Kuczów 25 56 66:26
3. Huragan Jezioro 25 51 44:24
4. Śląsk Koszęcin 25 45 52:34
5. Rybak Ciasna 25 44 39:30
6. Dragon Rusinowice 25 39 46:42
7. Orzeł Pawonków 25 35 46:47
8. Mechanik Kochcice 25 30 32:34
9. Liswarta Lisów 25 30 32:46
10. Rozwój olszyna 25 28 38:50
11. Pokój Sadów 25 27 49:45
12. Promień Glinica 25 25 36:66
13. Żwirex Hadra 25 17 28:78
14. Sieraków Śląski 25 12 33:74