III liga piłkarska: Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków 0:0

Choć trener gości Robert Kasperczyk krzyknął w 13. minucie ?gol", to w zaległym meczu 17. kolejki nie padły bramki i Wierna zremisowała w Małogoszczy z Hutnikiem Kraków

Szkoleniowiec Hutnika widział piłkę w bramce po strzale z 8 metrów Michała Stolarza. Minutę wcześniej gospodarze oddali jedyny celny strzał w pierwszej części - zdecydowanie za lekko uderzał jednak Mariusz Lniany. Choć drugą połowę znacznie lepiej rozpoczęli goście, Wierna miała więcej okazji do zdobycia gola. W 63. minucie po rzucie wolnym Sławomira Grzesika z 4 metrów w boczną siatkę trafił Waldemar Szpiega, w 71. Rafał Grzyb ładnie uderzył z 13 metrów, a najwięcej kłopotów Waldemarowi Sotnickiemu sprawił strzał z rykoszetem Łukasza Piotrowskiego z prawie 30 metrów.

W sobotę o godz. 17 Wierna gra w Lubartowie z Lewartem.

Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków 0:0

Sędziował Paweł Gil (Lublin). Widzów ok. 250

Wierna: Maj - Piotrowski, Lniany, Szpiega, Bień - Grzyb, K. Drej, Grzesik, Szymański Ż (79. Barucha) - Fatyga (87. Kleszcz), Piwowarczyk. Hutnik: Sotnicki - Stanula, Atanasković, Kostera, Papież (50. Dutka) - Wiącek, Kaczor Ż, Kwieciński (90. Antas), Stolarz (66. Swenda) - Madejski, Jasiak (50. Kępa)

Inne zaległe mecze:

Lewart Lubartów - Tłoki Gorzyce 0:1 (0:1): Kusiak (42. karny); Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0): Krawiec (80.)