18. KOLEJKA - 24-26 MARCA
Stal Głowno - OKS 1945 Olsztyn
Legionovia Legionowo - Okęcie Warszawa
Warmia Grajewo - Mazowsze Grójec (piątek, godz. 15)
Znicz Pruszków - Gwardia Warszawa
Pelikan Łowicz - Ceramika Paradyż
Mlekovita Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łomża (sobota, godz. 12)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - MZKS Kozienice
19. KOLEJKA - 2-3 KWIETNIA
Unia - Stal
Kozienice - Drwęca
Legia II - Mlekovita (niedziela, godz. 13)
ŁKS Łomża - Pelikan (niedziela, godz. 11.15)
Ceramika - Znicz
Gwardia - Warmia Grajewo (niedziela, godz. 11)
Mazowsze - Legionovia
Okęcie - OKS 1945
16. KOLEJKA - 6 KWIETNIA (ŚRODA)
Stal - Legionovia
Warmia - OKS 1945 (godz. 16.30)
Znicz - Okęcie
Pelikan - Mazowsze
Mlekovita - Gwardia (godz. 16.30)
Drwęca - Ceramika
Unia - ŁKS Łomża (godz. 16.30)
Kozienice - Legia II
20. KOLEJKA - 9-10 KWIETNIA
Stal - Okęcie
OKS 1945 - Mazowsze
Legionovia - Gwardia
Warmia - Ceramika (sobota, godz. 15)
Znicz - ŁKS Łomża (sobota, godz. 15)
Pelikan - Legia II
Mlekovita - Kozienice (niedziela, godz. 15)
Drwęca - Unia
17. KOLEJKA - 13. KWIETNIA (ŚRODA)
Kozienice - Stal
Legia II - Unia
ŁKS Łomża - Drwęca (godz. 16.30)
Ceramika - Mlekovita (godz. 16.30)
Gwardia - Pelikan
Mazowsze - Znicz
Okęcie - Warmia (godz. 16.30)
OKS 1945 - Legionovia
21. KOLEJKA - 16-17 KWIETNIA
Drwęca - Stal
Unia - Mlekovita (sobota, godz. 17)
Kozienice - Pelikan
Legia II - Znicz
ŁKS Łomża - Warmia (sobota, godz. 16)
Ceramika - Legionovia
Gwardia - OKS 1945
Mazowsze - Okęcie
22. KOLEJKA - 23-24 KWIETNIA
Stal - Mazowsze
Okęcie - Gwardia
OKS 1945 - Ceramika
Legionovia - ŁKS Łomża (sobota, godz. 16)
Warmia - Legia II (sobota, godz. 16)
Znicz - Kozienice
Pelikan - Unia
Mlekovita - Drwęca (niedziela, godz. 15)
23. KOLEJKA - 30 KWIETNIA (SOBOTA)
Mlekovita - Stal (godz. 15)
Drwęca - Pelikan
Unia - Znicz
Kozienice - Warmia (godz. 17)
Legia II - Legionovia
ŁKS Łomża - OKS 1945 (godz. 16)
Ceramika - Okęcie
Gwardia - Mazowsze
24. KOLEJKA - 3 MAJA (WTOREK)
Stal - Gwardia
Mazowsze - Ceramika
Okęcie - ŁKS Łomża (godz. 12)
OKS 1945 - Legia II
Legionovia - Kozienice
Warmia - Unia (godz. 16)
Znicz - Drwęca
Pelikan - Mlekovita (godz. 17)
25. KOLEJKA - 7-8 MAJA
Pelikan - Stal
Mlekovita - Znicz (niedziela, godz. 16)
Drwęca - Warmia (sobota, godz. 17)
Unia - Legionovia
Kozienice - OKS 1945
Legia II - Okęcie
ŁKS Łomża - Mazowsze (niedziela, godz. 14)
Ceramika - Gwardia
26. KOLEJKA - 14-15 MAJA
Stal - Ceramika
Gwardia - ŁKS Łomża (sobota, godz. 11)
Mazowsze - Legia II
Okęcie - Kozienice
OKS 1945 - Unia
Legionovia - Drwęca
Warmia - Mlekovita (sobota, godz. 16)
Znicz - Pelikan
27. KOLEJKA - 21-22 MAJA
Znicz - Stal
Pelikan - Warmia (niedziela, godz. 11.15)
Mlekovita - Legionovia (niedziela, godz. 16)
Drwęca - OKS 1945
Unia - Okęcie
Kozienice - Mazowsze
Legia II - Gwardia
ŁKS Łomża - Ceramika (sobota, godz. 17)
28. KOLEJKA - 28-29 MAJA
Stal - ŁKS Łomża (sobota, godz. 17)
Ceramika - Legia II
Gwardia - Kozienice
Mazowsze - Unia Skierniewice
Okęcie - Drwęca
OKS 1945 - Mlekovita (sobota, godz. 16)
Legionovia - Pelikan
Warmia - Znicz (sobota, godz. 16)
29. KOLEJKA - 4 CZERWCA (SOBOTA)
Warmia - Stal (godz. 16)
Znicz - Legionovia
Pelikan - OKS 1945
Mlekovita - Okęcie (godz. 16)
Drwęca - Mazowsze
Unia - Gwardia
Kozienice - Ceramika
Legia - ŁKS Łomża (godz. 16)
30. KOLEJKA - 11 CZERWCA (SOBOTA)
Stal - Legia II
ŁKS Łomża - Kozienice (godz. 16)
Ceramika - Unia
Gwardia - Drwęca
Mazowsze - Mlekovita (godz. 16)
Okęcie - Pelikan
OKS 1945 - Znicz
Legionovia - Warmia (godz. 18)