Sport.pl

Piłka nożna. Terminarz rundy wiosennej IV ligi

I grupa śląska, w której występują wszystkie zespoły z regionu czestochowskiego: Raków, Włodar Częstochowa, Lotnik Koscielec, MKS Myszków i Sparta Lubliniec
Kolejka 16 - 4 maja (przeniesiona)

MKS Myszków - Lotnik Kościelec

Źródło Kromołów - Szombierki Bytom

Sparta Lubliniec - Śląsk Świętochłowice

Carbo Gliwice - Raków Częstochowa

Górnik II Zabrze - GKS 71 Tychy

Slavia Ruda Śląska - Rozbark Bytom

KS Częstochowa - Czarni Sosnowiec

MKS Sławków - Sarmacja Będzin

Kolejka 17 - 18 maja (przeniesiona)

MKS Sławków - MKS Myszków

Sarmacja Będzin - KS Częstochowa

Czarni Sosnowiec - Slavia Ruda Śląska

Rozbark Bytom - Górnik II Zabrze

GKS 71 Tychy - Carbo Gliwice

Raków Częstochowa - Sparta Lubliniec

Śląsk Świętochłowice - Źródło Kromołów

Szombierki Bytom - Lotnik Kościelec

Kolejka 18 - 26-27 marca

MKS Myszków - Szombierki Bytom

Lotnik Kościelec - Śląsk Świętochłowice

Źródło Kromołów - Raków Częstochowa

Sparta Lubliniec - GKS 71 Tychy

Carbo Gliwice - Rozbark Bytom

Górnik II Zabrze - Czarni Sosnowiec

Slavia Ruda Śląska - Sarmacja Będzin

KS Częstochowa - MKS Sławków

Kolejka 19 - 1-3 kwietnia

KS Częstochowa - MKS Myszków

MKS Sławków - Slavia Ruda Śląska

Sarmacja Będzin - Górnik II Zabrze

Czarni Sosnowiec - Carbo Gliwice

Rozbark Bytom - Sparta Lubliniec

GKS 71 Tychy - Źródło Kromołów

Raków Częstochowa - Lotnik Kościelec

Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice

Szombierki Bytom - Raków Częstochowa

Lotnik Kościelec - GKS 71 Tychy

Źródło Kromołów - Rozbark Bytom

Sparta Lubliniec - Czarni Sosnowiec

Carbo Gliwice - Sarmacja Będzin

Górnik II Zabrze - MKS Sławków

Slavia Ruda Śląska - KS Częstochowa

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Slavia Ruda Śląska - MKS Myszków

KS Częstochowa - Górnik II Zabrze

MKS Sławków - Carbo Gliwice

Sarmacja Będzin - Sparta Lubliniec

Czarni Sosnowiec - Źródło Kromołów

Rozbark Bytom - Lotnik Kościelec

GKS 71 Tychy - Szombierki Bytom

Raków Częstochowa - Śląsk Świętochłowice

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

MKS Myszków - Raków Częstochowa

Śląsk Świętochłowice - GKS 71 Tychy

Szombierki Bytom - Rozbark Bytom

Lotnik Kościelec - Czarni Sosnowiec

Źródło Kromołów - Sarmacja Będzin

Sparta Lubliniec - MKS Sławków

Carbo Gliwice - KS Częstochowa

Górnik II Zabrze - Slavia Ruda Śląska

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Górnik II Zabrze - MKS Myszków

Slavia Ruda Śląska - Carbo Gliwice

KS Częstochowa - Sparta Lubliniec

MKS Sławków - Źródło Kromołów

Sarmacja Będzin - Lotnik Kościelec

Czarni Sosnowiec - Szombierki Bytom

Rozbark Bytom - Śląsk Świętochłowice

GKS 71 Tychy - Raków Częstochowa

Kolejka 24 - 7-8 maja

MKS Myszków - GKS 71 Tychy

Raków Częstochowa - Rozbark Bytom

Śląsk Świętochłowice - Czarni Sosnowiec

Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin

Lotnik Kościelec - MKS Sławków

Źródło Kromołów - KS Częstochowa

Sparta Lubliniec - Slavia Ruda Śląska

Carbo Gliwice - Górnik II Zabrze

Kolejka 25 - 14-15 maja

Carbo Gliwice - MKS Myszków

Górnik II Zabrze - Sparta Lubliniec

Slavia Ruda Śląska - Źródło Kromołów

KS Częstochowa - Lotnik Kościelec

MKS Sławków - Szombierki Bytom

Sarmacja Będzin - Śląsk Świętochłowice

Czarni Sosnowiec - Raków Częstochowa

Rozbark Bytom - GKS 71 Tychy

Kolejka 26 - 21-22 maja

MKS Myszków - Rozbark Bytom

GKS 71 Tychy - Czarni Sosnowiec

Raków Częstochowa - Sarmacja Będzin

Śląsk Świętochłowice - MKS Sławków

Szombierki Bytom - KS Częstochowa

Lotnik Kościelec - Slavia Ruda Śląska

Źródło Kromołów - Górnik II Zabrze

Sparta Lubliniec - Carbo Gliwice

Kolejka 27 - 28-29 maja

Sparta Lubliniec - MKS Myszków

Carbo Gliwice - Źródło Kromołów

Górnik II Zabrze - Lotnik Kościelec

Slavia Ruda Śląska - Szombierki Bytom

KS Częstochowa - Śląsk Świętochłowice

MKS Sławków - Raków Częstochowa

Sarmacja Będzin - GKS 71 Tychy

Czarni Sosnowiec - Rozbark Bytom

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

MKS Myszków - Czarni Sosnowiec

Rozbark Bytom - Sarmacja Będzin

GKS 71 Tychy - MKS Sławków

Raków Częstochowa - KS Częstochowa

Śląsk Świętochłowice - Slavia Ruda Śląska

Szombierki Bytom - Górnik II Zabrze

Lotnik Kościelec - Carbo Gliwice

Źródło Kromołów - Sparta Lubliniec

Kolejka 29 - 11 czerwca

Źródło Kromołów - MKS Myszków

Sparta Lubliniec - Lotnik Kościelec

Carbo Gliwice - Szombierki Bytom

Górnik II Zabrze - Śląsk Świętochłowice

Slavia Ruda Śląska - Raków Częstochowa

KS Częstochowa - GKS 71 Tychy

MKS Sławków - Rozbark Bytom

Sarmacja Będzin - Czarni Sosnowiec

Kolejka 30 - 18 czerwca

MKS Myszków - Sarmacja Będzin

Czarni Sosnowiec - MKS Sławków

Rozbark Bytom - KS Częstochowa

GKS 71 Tychy - Slavia Ruda Śląska

Raków Częstochowa - Górnik II Zabrze

Śląsk Świętochłowice - Carbo Gliwice

Szombierki Bytom - Sparta Lubliniec

Lotnik Kościelec - Źródło Kromołów