Sport.pl

Miejska Liga Piłki Halowej w Pionkach - 7. kolejka

Kanonierzy wciąż pozostają jedynym zespołem, który nie poniósł jeszcze porażki w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Halowej w Pionkach
Lider grupy A miał w weekend ciężką przeprawę z Gumisiami. Cztery gole zdobyte przez Tomasza Ziętkowskiego pozwoliły jednak Kanonierom na odniesienie zwycięstwa i umocnienie się na pierwszym miejscu w tabeli.

Do miana zdecydowanego faworyta grupy B urasta ekipa Transjanu. Dzięki dość łatwej wygranej nad Suskowolą (po trzy celne trafienia zaliczyli Robert Rogala i Sebastian Rejmer) przewaga nad drugim w tabeli FC Talibansem wzrosła do pięciu punktów.

Najciekawiej jest w grupie C. Dakar, Sędziowie i Unilever idą "łeb w łeb" i pomiędzy tymi drużynami rozstrzygnie się, kto z pierwszej pozycji wyjdzie do fazy play off.



WYNIKI 7. KOLEJKI:

n ORANGE TEAM REAKTYWACJA - SPOCENI W LODÓWCE 2:7: Panufnik - Skóra 2, Gozdyra 2, Pączek, Marek Błazik, Michał Błazik.

n PARIZANA PIONKI - MIX-STRYJEKS 2:1: Amanowicz, Gola - Kowalczyk.

n SZALONE LENIWCE - FC PIONKI 2:6: Malinowski, Jeliński - Amerek 2, Słyk 2, Suwała 2.

n SUSKOWOLA - TRANSJAN 2:6: Pachocki, Cieślik - Rogala 3, Rejmer 3.

n STRAŻ POŻARNA - MOBIL OPEN GATE 7:3: Ł. Banaszek 3, M. Banaszek 2, Gałek, Mielniczuk - Karaś 3.

n KANONIERZY - GUMISIE 5:3: Ziętkowski 4, Piskała - Luty 2, Sikorski.

n AXE-UNILEVER - GREEN POWER 11:0: Krajewski 5, Bryła 3, Krzak 2, Urbaniak.

n BLOW TEAM - MOCNI FULL 1:4: Nachyła - Miękus 2, Wiącek, Kosior.

n ASS ALEJE TEAM - BRYGADA RR 4:3: Sobol 2, Grzegorzewski, Filipek - Frysztak, Wilczyński, samobójcza.

n DRINK TIM III - RÓŻA JEDLNIA LET. 2:2: Wrochna 2 - Glimasiński, Słomka.

n FC TALIBANS - DRUŻYNA A 2:3: Skrzek, Markowski - Jaroszek 2, Dębiec.

n DAKAR - SĘDZIOWIE 2:4: Wąsik, Chudziński - Wierzbicki 2, Tkaczyk, Czerwiec.

n SEZAMKOWA - POPS SKŁAD 1:3: Jędra - Skiba 2, Lipka.



GRUPA A

1. Kanonierzy71937:13
2. Spoceni 71524:13
3. Róża 71317:13
4. Mocni Full71221:11
5. Drink Tim III7916:17
6. Nankatsu6915:18
7. Blow Team7911:15
8. Gumisie 7615:20
9. Arka 6413:18
10. Orange 739:25
11. Czarna Elka606:21


GRUPA B

1. Transjan 71829:9
2. Talibans 71331:18
3. Drużyna A71328:23
4. Partizana71016:15
5. Stryjeks 7927:17
6. Suskowola7924:27
7. Em-Ka 6816:21
8. Leniwce 7616:34
9. Maglimet6516:23
10. FC Pionki7516:31


GRUPA C

1. Dakar 71844:11
2. Sędziowie71833:19
3. Unilever71832:7
4. Green Power7919:27
5. Aleje Team7914:15
6. Pops Skład7914:24
7. Straż Pożarna7627:36
8. Brygada RR7620:18
9. Sezamkowa7612:18
10. Mobil 7316:26
11. Scorpions605:35


Sponsorzy: Urząd Miejski w Pionkach, Mlekpol, McDonald's, Jelfa Jelenia Góra, Pilicka Telefonia, Kreisel, mBank, Brenda Sport, Planete, Totalizator Sportowy, Wasa, Barilla, Electronic Arts, Canal+, Olimp Laboratories.

Patronat medialny: "Gazeta Wyborcza", www.pionki.info.