Sport.pl

Miejska Liga Piłki Halowej w Pionkach - 4. i 5. kolejka

Już tylko drużyna Dakaru może pochwalić się kompletem zwycięstw w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Halowej w Pionkach. Miano niepokonanych mają jeszcze Kanonierzy


WYNIKI 4. KOLEJKI:

n SEZAMKOWA - SĘDZIOWIE 2:4: Fijałkowski, Jędra - Piątek 2, Wierzbicki 2.

n DRUŻYNA A - PARTIZANA PIONKI 4:4: Jaroszek 2, Falkiewicz 2 - Gola 3, Amanowicz.

n SPOCENI W LODÓWCE - NANKATSU 5:1: Skóra 2, Gozdyra 2, Mazur - Pawlak.

n ARKA AUGUSTÓW - ORANGE TEAM 2:1: Krakowiak, Ruba - Szturma.

n KANONIERZY - BLOW TEAM 6:3: Piskała 3, Ziętkowski, Świercz, Słomka - A. Nachyła, Ziółek, J. Nachyła.

n GUMISIE - RÓŻA JEDLNIA LET. 2:3: Luty - Wilczek,

P. Glimasiński, J. Glimasiński.

n DRINK TIM III - MOCNI FULL 1:5: Brzozowski - Ziemka 2, Woźniak, Dębski, Miękus.

n EM-KA - FC TALIBANS 3:3: Turek, Bociarski, samobójcza

- M. Skrzek, Szczepański.

n MAGLIMET - SUSKOWOLA 2:6: Fusiek 2 - Brodowski 3, Pachocki 2, Janas.

n FC PIONKI - MIX-STRYJEKS 0:9: J. Ziółek 2, Czarnecki 2,

D. Pawłowski 2, M. Pawłowski, Grzyb, K. Ziółek.

n PARTIZANA PIONKI - SZALONE LENIWCE 3:2: Amanowicz 2, Bomba - Kęska, Jeliński.

n DRUŻYNA A - TRANSJAN 0:3: Kowal, Zięba, Rejmer.

n GREEN POWER - STRAŻ POŻARNA 6:5: Ł. Król 3, T. Król 2, Kaczmarek - Ł. Banaszek 2, M. Banaszek 2, Gębczyk.

n THE SCORPIONS - BRYGADA RR 1:10: Jakubowski - Auguścik 4, Wilczyński 3, Sułek 2, Czerski.

n ALEJE TEAM - DAKAR 3:4: Sobol, Grzegorzewski, samobójcza - Lesisz 2, Wodzyński, Michalski.





WYNIKI 5. KOLEJKI:

n ARKA AUGUSTÓW - GUMISIE 4:5: A. Sztyber, Wolski, Krakowiak, S. Sztyber - T. Luty 2, P. Luty 2, Wrześniak.

n NANKATSU - KANONIERZY 3:4: Pawlak 2, Miękus - Piskała 3, Ziętkowski.

n ORANGE TEAM - MOCNI FULL 2:1: Żuchowski 2 - Wiącek.

n CZARNA ELKA - RÓŻA JEDLNIA LET. 2:5: Stanik, Sobolewski - Wilczek 2, P. Glimasiński 2, J. Glimasiński.

n SPOCENI W LODÓWCE - DRINK TIM III 2:4: Mazur, Gozdyra - Wrochna 3, Skrzek.

n FC PIONKI - EM-KA 1:5: Słyk - Pędzisz, Nalewajko, Płutniak, Bociarski, samobójcza.

n SZALONE LENIWCE - SUSKOWOLA 5:2: Jeliński 2, Malinowski 2, Kęska - Brodowski, Chyliński.

n TRANSJAN - MIX-STRYJEKS 1:2: Rejmer - Grzyb 2.

n MAGLIMET - FC TALIBANS 4:2: Fusiek 2, Sot, Cychowski - Skrzek, Szczepański.

n THE SCORPIONS - ALEJE TEAM 0:3: Sobol, Stawski, Bobrowski.

n SEZAMKOWA - AXE-UNILEVER 2:5: Okupski, Jędra - Bryła 2, Abramczyk, Krzak, samobójcza.

n STRAŻ POŻARNA - DAKAR 0:12: Urbaniak 5, Wąsik 3, Michalski 2, Chudziński 2.

n POPS SKŁAD - GREEN POWER 1:4: Skiba - Ł. Król 2, T. Król, Sałek.

n BRYGADA RR - SĘDZIOWIE 1:4: Wilczyński - Zagożdżon 2, Czerwiec, Piątek.



GRUPA A

1. Kanonierzy51328:10
2. Róża51215:7
3. Mocni Full5917:10
4. Spoceni5914:9
5. Blow Team499:8
6. Nankatsu5612:17
7. Drink Tim5511:13
8. Arka5411:15
9. Gumisie539:14
10. Orange Team535:15
11. Czarna Elka505:18


GRUPA B

1. Transjan51221:6
2. Talibans51022:15
3. Drużyna A41020:15
4. Em-Ka5816:14
5. Partizana4713:12
6. Mix-Stryjeks5619:15
7. Suskowola5616:16
8. Leniwce5614:21
9. Maglimet5414:21
10. FC Pionki518:27


GRUPA C

1. Dakar51532:6
2. Sędziowie51225:16
3. Axe-Unilever51215:4
4. Green Power5917:11
5. Sezamkowa5611:15
6. Pops Skład5610:13
7. Aleje Team569:8
8. Straż Pożarna5317:27
9. Brygada RR5312:12
10. Mobil306:18
11. Scorpions504:28
Sponsorzy: Urząd Miejski w Pionkach, Mlekpol, McDonald's, Jelfa Jelenia Góra, Pilicka Telefonia, Kreisel, MBank, Brenda Sport, Planete, Totalizator Sportowy, Wasa, Barilla, Electronic Arts, Canal+, Olimp Laboratories.

Patronat medialny: "Gazeta Wyborcza", www.pionki.info