Piłkarze Włókniarza Pabianice zeszli z boiska

W dziewiątej kolejce IV ligi strzelono aż 31 goli

W sobotę arbiter Adam Szubielski został zmuszony do przerwania meczu w Łęczycy, w którym Górnik zmierzy się z Włókniarzem Pabianice. W 42 min przy wyniku 1:1 bramkarz goście Michał Chachuła sfaulował w polu karnym Tomasza Czajkowskiego. - Moim zdaniem nie było przewinienia - mówi Jerzy Rutkowski, trener Włókniarza. Chachuła został ukarany czerwoną kartką, ale przeciwko decyzji sędziego ostro zaprotestowali piłkarze Włókniarza. Po chwili Szubielski wyrzucił z boiska kolejnego piłkarza z Pabianic Adama Sankiewicza. - W dziewięciu nie było sensu grać - tak tłumaczył zachowanie swoich zawodników Rutkowski. Po pięciu minutach arbiter zakończył spotkanie. O wyniku meczu zdecyduje ŁOZPN.

WOY OPOCZNO - BZURA OZORKÓW 0:1 (0:0)

Gol: Podolski.

WARTA DZIAŁOSZYN - BAK POL GOMUNICE 0:5 (0:4)

Gole: Krzynówek 3, Pyka, Szczepański.

OMEGA KLESZCZÓW - ŁKS II 3:0 (2:0)

Gole: Wiśniewski 3.

ŁKS II: Sabela - Dopierała, Bolimowaki, Sikorski, Kamiński - Szwajdych, Kasztelan, Ostalczyk (68. Woźniak), Olejnik (46. Rykowski) - Nuckowski, Gortowski.

WKS WIELUŃ - WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW 6:2 (2:1)

Gole: Koper, Napieraj po 2, Surma, Lichosik - Derczyński, Wiśniewski.