Sport.pl

Terminarz ekstraklasy piłkarek ręcznych

1. kolejka - 4 września

Zgoda Ruda Śląska - Sośnica Gliwice23:18
Zagłębie Lubin - Pogoń 1922 Żory24:19
Bystrzyca Lublin - Gościbia Sułkowice38:28
NATA AZS AWFiS Gdańsk - Vitaral Jelfa Jelenia Góra26:30
Łącznościowiec Poczta Polska Szczecin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski22:22
EB Start Elbląg - Politechnika Koszalin29:2534:33
2. kolejka - 11 września

Pogoń Żory - SPR Lublin26:32
Piotrcovia Piotrków - Start Elbląg23:28
Sośnica Gliwice - Politechnika Koszalin28:20
Jelfa Jelenia Góra - Łącznościowiec Szczecin19:17
Zgoda Ruda Śląska - Zagłębie Lubin22:21
Gościbia Sułkowice - AZS Gdańsk25:35
3. kolejka - 18 września

Łącznościowiec Szczecin - Gościbia Sułkowice32:22
Politechnika Koszalin - Piotrcovia Piotrków32:33
Zagłębie Lubin - Sośnica Gliwice26:31
Bystrzyca Lublin - Zgoda Ruda Śląska33:27
AZS Gdańsk - Pogoń Żory39:27
Start Elbląg - Jelfa Jelenia Góra24:20
4. kolejka - 25 września

Pogoń Żory - Łącznościowiec Szczecin24:18
Jelfa Jelenia Góra - Politechnika Koszalin31:22
Sośnica Gliwice - Piotrcovia Piotrków30:23
Gościbia Sułkowice - Start Elbląg30:19
Zgoda Ruda Śląska - AZS Gdańsk25:21
Zagłębie Lubin - Bystrzyca Lublin26:24
5. kolejka - 2 października

Łącznościowiec Szczecin - Zgoda Ruda Śląska29:20
Politechnika Koszalin - Gościbia Sułkowice23:15
Bystrzyca Lublin - Sośnica Gliwice30:27
AZS Gdańsk - Zagłębie Lubin27:26
Start Elbląg - Pogoń Żory26:22
Piotrcovia Piotrków - Jelfa Jelenia Góra26:24
6. kolejka - 9 października

Zagłębie Lubin - Łącznościowiec Szczecin20:25
Pogoń Żory - Politechnika Koszalin25:24
Sośnica Gliwice - Jelfa Jelenia Góra32:24
Gościbia Sułkowice - Piotrcovia Piotrków18:10
Zgoda Ruda Śląska - Start Elbląg22:23
Bystrzyca Lublin - AZS Gdańsk29:29
7. kolejka - 16 października

Łącznościowiec Szczecin - Bystrzyca Lublin29:23
Zgoda Ruda Śląska - Politechnika Koszalin31:21
Piotrcovia Piotrków - Pogoń Żory30:24
Sośnica Gliwice - AZS Gdańsk20:42
Start Elbląg - Zagłębie Lubin25:25
Jelfa Jelenia Góra - Gościbia Sułkowice27:19
8. kolejka - 30 października

AZS Gdańsk - Łącznościowiec Szczecin27:26
Zagłębie Lubin - Politechnika Koszalin27:22
Sośnica Gliwice - Gościbia Sułkowice31:27
Pogoń Żory - Jelfa Jelenia Góra18:30
Zgoda Ruda Śląska - Piotrcovia Piotrków30:22
Bystrzyca Lublin - Start Elbląg28:30
9. kolejka - 6 listopada

Łącznościowiec Szczecin - Sośnica Gliwice19:19
Politechnika Koszalin - Bystrzyca Lublin18:27
Start Elbląg - AZS Gdańsk25:21
Piotrcovia Piotrków - Zagłębie Lubin23:31
Jelfa Jelenia Góra - Zgoda Ruda Śląska25:23
Gościbia Sułkowice - Pogoń Żory23:23
10. kolejka - 13 listopada

Łącznościowiec Szczecin - Start Elbląg31:23
AZS Gdańsk - Politechnika Koszalin28:16
Sośnica Gliwice - Pogoń Żory33:27
Zgoda Ruda Śląska - Gościbia Sułkowice24:14
Zagłębie Lubin - Jelfa Jelenia Góra26:26
Bystrzyca Lublin - Piotrcovia Piotrków35:25
11. kolejka - 4 grudnia

Politechnika Koszalin - Łącznościowiec Szczecin22:23
Start Elbląg - Sośnica Gliwice31:29
Piotrcovia Piotrków - AZS Gdańsk30:29
Jelfa Jelenia Góra - Bystrzyca Lublin23:24
Gościbia Sułkowice - Zagłębie Lubin20:32
Pogoń Żory - Zgoda Ruda Śląska19:20
12. kolejka - 8 grudnia

Piotrcovia Piotrków - Łącznościowiec Szczecin24:37
Politechnika Koszalin - Start Elbląg33:34
Sośnica Gliwice - Zgoda Ruda Śląska23:23
Pogoń Żory - Zagłębie Lubin21:28
Gościbia Sułkowice - SPR Lublin25:28
Jelfa Jelenia Góra - AZS Gdańsk32:30
13. kolejka - 11 grudnia

Łącznościowiec Szczecin - Jelfa Jelenia Góra28:31
Politechnika Koszalin - Sośnica Gliwice30:24
Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków41:23
AZS Gdańsk - Gościbia Sułkowice43:19
SPR Lublin - Pogoń Żory30:22
Zagłębie Lubin - Zgoda Ruda Śląska23:18
14. kolejka - 18 grudnia

Gościbia Sułkowice - Łącznościowiec Szczecin14:22
Piotrcovia Piotrków - Politechnika Koszalin19:28
Sośnica Gliwice - Zagłębie Lubin28:21
Zgoda Ruda Śląska - SPR Lublin22:24
Pogoń Żory - AZS Gdańsk24:26
Jelfa Jelenia Góra - Start Elbląg28:29
15. kolejka - 15 stycznia

Łącznościowiec Szczecin - Pogoń Żory

Politechnika Koszalin - Jelfa Jelenia Góra

Piotrcovia Piotrków - Sośnica Gliwice

Start Elbląg - Gościbia Sułkowice

AZS Gdańsk - Zgoda Ruda Śląska29:27
SPR Lublin - Zagłębie Lubin

16. kolejka - 22 stycznia

Zgoda Ruda Śląska - Łącznościowiec Szczecin

Gościbia Sułkowice - Politechnika Koszalin

Sośnica Gliwice - SPR Lublin

Zagłębie Lubin - AZS Gdańsk

Pogoń Żory - Start Elbląg

Jelfa Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków

17. kolejka - 29 stycznia

Łącznościowiec Szczecin - Zagłębie Lubin

Politechnika Koszalin - Pogoń Żory

Jelfa Jelenia Góra - Sośnica Gliwice

Piotrcovia Piotrków - Gościbia Sułkowice

Start Elbląg - Zgoda Ruda Śląska

AZS Gdańsk - SPR Lublin

18. kolejka - 2 lutego

SPR Lublin - Łącznościowiec Szczecin

Zgoda Ruda Śląska - Politechnika Koszalin

Sośnica Gliwice - AZS Gdańsk

Zagłębie Lubin - Start Elbląg

Pogoń Żory - Piotrcovia Piotrków

Gościbia Sułkowice - Jelfa Jelenia Góra

19. kolejka - 12 lutego

Łącznościowiec Szczecin - AZS Gdańsk

Politechnika Koszalin - Zagłębie Lubin

Gościbia Sułkowice - Sośnica Gliwice

Jelfa Jelenia Góra - Pogoń Żory

Piotrcovia Piotrków - Zgoda Ruda Śląska

Start Elbląg - SPR Lublin

20. kolejka - 19 lutego

Sośnica Gliwice - Łącznościowiec Szczecin

SPR Lublin - Politechnika Koszalin

AZS Gdańsk - Start Elbląg

Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków

Zgoda Ruda Śląska - Jelfa Jelenia Góra

Pogoń Żory - Gościbia Sułkowice

21. kolejka - 26 lutego

Start Elbląg - Łącznościowiec Szczecin

Politechnika Koszalin - AZS Gdańsk

Pogoń Żory - Sośnica Gliwice

Gościbia Sułkowice - Zgoda Ruda Śląska

Jelfa Jelenia Góra - Zagłębie Lubin

Piotrcovia Piotrków - SPR Lublin

22. kolejka - 12 marca

Łącznościowiec Szczecin - Politechnika Koszalin

Sośnica Gliwice - Start Elbląg

AZS Gdańsk - Piotrcovia Piotrków

SPR Lublin - Jelfa Jelenia Góra

Zagłębie Lubin - Gościbia Sułkowice

Zgoda Ruda Śląska - Pogoń Żory

TABELA

1. Start Elbląg1423387:360
2. SPR Lublin1421405:357
3. AZS Gdańsk1519442:381
4. Łącznościowiec Szczecin1418358:310
5. Jelfa Jelenia Góra1417370:344
6. Sośnica Gliwice1416373:366
7. Zagłębie Lubin1416356:331
8. Zgoda Ruda Śląska1515357:345
9. Piotrcovia Piotrków149333:409
10. Politechnika Koszalin146336:374
11. Pogoń Żory145321:383
12. Gościbia Sułkowice145299:387