Porażka Kujawiaka/Hydrobudowy w piłkarskiej II lidze

Decydującą bramkę włocławianie stracili na 20 minut przed końcem sobotniego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Zespół Czesława Jakołcewicza nie zdołał zdobyć na wyjeździe nawet punktu, ale był blisko zwycięstwa nad Podbeskidziem. W pierwszej połowie często atakowali skrzydłami, mieli przewagę w środku boiska. Piłkarze z Bielska Białej częściej zmuszeni byli do obrony niż ataków. Jednak to oni jako pierwsi trafili do siatki. Defensywa Kujawiaka/Hydrobudowy popełniła błąd, który wykorzystał Artur Rozmus. Odebrał piłkę Dariuszowi Turkowskiemu i samotnie pobiegł w kierunku Jakuba Skrzypca, który miał niewielkie szanse obrony uderzenia.

Nsz zespół zdołał wyrównać jeszcze przede przerwę, gdy obrońców gospodarzy wyprzedził Marcin Klatt (drugi gol w sezonie). W drugiej połowie Podbeskidzie zapewniło sobie 3 pkt, kiedy Damian Zdolski dobił strzał Bogdana Pruska. Wcześniej Klatt był ewidentnie faulowany w polu karnym, ale ekipa gospodarzy nie została ukarana "jedenastką". - Ja jestem zadowolony z gry. Najważniejsze, że chłopcy walczyli do końca. I za to im dziękuję, bo byli bliscy sukcesu. Ale czas na pewno będzie teraz i tak działał na naszą korzyść - podsumował Jakołcewicz. - Ja za to zadowolony mogę być tylko ze zwycięstwa. Kujawiak mnie bardzo pozytywnie zaskoczył - przyznał szkoleniowiec gospodarzy Jan Żurek.

Strzelcy bramek

Podbeskidzie: Rozmus (35.), Zdolski (71.)

Kuajwiak/Hydrobudowa: Klatt (41.)

Żółte kartki: Remień, Białek, Trzeciakiewicz, Klepczarek I (Kujawiak)

Kujawiak/Hydrobudowa: Skrzypiec - Gaca, Turkowski, Nowak, Klepczarek I - Trzeciakiewicz, Białek, Abbot (68. Bekas), Remień (72. Majić) - Klatt, Rasić

Pozostałe wyniki: Górnik Polkowice - Radomiak Radom 2:0 (1:0), Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 1:2 (1:1), RKS Fameg Radomsko - MKS Mława 2:2 (1:1), Stasiak/KSZO/Celsa Ostrowiec - ŁKS Łódź 2:1 (1:1), Świt Nowy Dwór Maz. - Arka Gdynia 1:0 (1:0), Widzew Łódź - Korona Kolporter Kielce 1:3 (0:2), Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:0), Garbarnia/Szczakowianka Jaworzno - Ruch Chorzów 6:0 (1:0)