BIELSKO-BIAŁA
25. kolejka: Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Wapienica 3:1, Pisarzowice - Jasienica 2:1, Bestwinka - Kaniów 1:1, Rekord Bielsko-Biała - Buczkowice 2:0, Wilkowice - Międzybrodzie Bialskie 0:1. Bujaków i Grodziec Śl. pauzowały.
Prowadzi Podbeskidzie II Bielsko-Biała (53 pkt.) przed Rekordem Bielsko-Biała i Międzybrodziem Bialskim (po 44).
BYTOM
33. kolejka: Krupski Młyn - Gwarek Tarnowskie Góry 2:3, Bobrowniki Będzińskie - Bobrowniki Śl. 0:3, Bobrek Karb II Bytom - Brzeziny Śl. 5:1, Żyglin - Dąbrówka Wielka 2:1, Sucha Góra - Rozbark II Bytom 4:1, Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Koty 5:1, Kozłowa Góra - Świerklaniec 2:2, Chechło Nowe - Tworóg 1:3, Orzech - Orzeł II Nakło Śl. 3:5.
Prowadzi Gwarek Tarnowskie Góry (78 pkt.) przed Suchą Górą (72) i Kozłową Górą (68).
KATOWICE
22. kolejka (13.06): MKS II Siemianowice Śl. - Hetman Katowice 5:2, Bielszowice - Lipiny 6:1, Górnik MK II Katowice - Sparta Katowice 4:2, AKS II Mikołów - Imielin 1:0, Wawel II Wirek - Strażak Mikołów 6:1, Podlesianka II Katowice - Górnik 09 Mysłowice 3:3. W meczu 20. kolejki: Siemianowice Śl. II - Bielszowice 3:0 (walkower).
Tabela końcowa
Pogoń Imielin awansowała do V ligi.
RACIBÓRZ
29. kolejka: Studzienna - Krzyżkowice 2:0, Tworków - Pstrążna 2:1, Gaszowice - Adamowice 1:1, Nowa Wieś - Lyski 1:1, Przyszłość II Rogów - Turza Śl. 3:0, Nieboczowy - Nędza 0:0, Unia II Racibórz - Kornowac 5:1, Rudy Wielkie - Samborowice 1:0.
Prowadzi Nowa Wieś (64 pkt.) przed Tworkowem (59) i Samborowicami (57).
RYBNIK
29. kolejka: Żory - Przegędza 3:0, Grabownia - Szeroka 3:2, Radziejów - Ochojec 2:3, Baranowice - Stanowice 1:4, Szczejkowice - Wielopole 6:1, Świerklany - Górnik II Jastrzębie 2:0, Skrbeńsko - Zawada 3:1, Palowice - Łaziska 4:2.
Prowadzi Górnik II Jastrzębie (74 pkt.) przed Żorami (62) i Świerklanami (52).
SKOCZÓW
25. kolejka: Beskid II Skoczów - Górki Wielkie 1:4, Nierodzim - Istebna 3:2, Ochaby - Kończyce Małe 0:1, Zabłocie - Strumień 1:2, Pogwizdów - Wisła 0:2, Zebrzydowice - Simoradz 2:1, Brenna - Pogórze 3:0.
Prowadzą Zebrzydowice (59 pkt.) przed Nierodzimiem (57) i Kończycami Małymi (42).
SOSNOWIEC
34. kolejka: Kazimierz - Żarnowiec 2:1, Podłęże - Tucznawa 2:2, Mierzęcice - Siewierz 0:2, Źródło II Kromołów - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2:2, Piaski - Wojkowice 0:1, Błędów - Zagłębie II Sosnowiec 3:4, Rogoźnik - Ciężkowianka Jaworzno 2:1, Grodziec - Wierbka 3:2, Byczyna pauzowała.
Tabela końcowa
Milenium Wojkowice awansowało do V ligi.
TYCHY
33. kolejka: Wyry - GKS II Tychy 2:2, Studzionka - Miedźna 3:0, Warszowice - Woszczyce 3:1, Chełm Śl. - Bojszowy 1:3, Rudołtowice-Ćwiklice - Piast Pawłowice Śl. 3:0, Jankowice - Jaroszowice 1:1, Orzesze - ZET Tychy 0:0, Piasek - Goczałkowice 0:3, Bieruń Nowy pauzował.
Prowadzą Bojszowy (76 pkt.) przed Bieruniem Nowym i Goczałkowicami (po 63).
30. kolejka: Pyskowice - Gierałtowice 0:3, Żernica - MOSiR-Stal Zabrze 1:1, Wilcze Gardło - Rudno 1:3, Sośnica II Gliwice - Łany Wielkie 1:6, Rachowice - Chudów 0:0, Stanica - Społem Zabrze 0:3, Toszek - Rudziniec 3:2, Przyszowice - Walka II Makoszowy 2:0.
Tabela końcowa
ŻYWIEC
25. kolejka: Łękawica - Zarzecze 3:1, Ślemień - Leśna 1:2, Lipowa - Radziechowy 2:0, Błękitni Żywiec - Delphi Jeleśnia 2:2, Cięcina - Rajcza 1:7, Węgierska Górka - Wieprz 2:0, Koszarawa II Żywiec - Czernichów 6:1.
Prowadzi Koszarawa II Żywiec (56 pkt.) przed Rajczą (53) i Łękawicą (po 48).