DGT AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Biała Podlaska 37:25 (18:15)

W XIX kolejce spotkań akademicy z Białej Podlaskiej ulegli w Gdańsku miejscowemu DGT AZS 25:37

Zdegradowany już AZS prowadził wyrównaną walkę tylko przez pierwszy kwadrans sobotniego spotkania. Potem goście nie mogli sobie poradzić z kontrami, które perfekcyjnie wyprowadzali gospodarze. - Brak zaangażowania w grę, błędy w obronie i w ataku złożyły się na naszą porażkę. Jeszcze w pierwszej połowie szło nam nieźle, ale po przerwie nie mieliśmy nic do powiedzenia. W przyszłym sezonie na pewno nie zobaczymy już u nas Grzegorza Mazura i Sebastiana Różańskiego, być może odejdą od nas także Andrzej Chmielewski, Wojtek Łuczyk i bramkarz Piotr Ner. Nastąpi także zmiana szkoleniowca Leszka Siejwy - powiedział po meczu kierownik bialczan Wojciech Horeglad.