Legion gra o finał II ligi

- To były najlepsze mecze Legionu w tym sezonie - chwali swój zespół grający trener Rafał Głowacki. - Walczyli wszyscy i każdy zasłużył na pochwałę.

Górnik przegrał dopiero trzeci i czwarty mecz w tegorocznych rozgrywkach. Głowacki zapowiada, że zespół jedzie do Wałbrzycha po zwycięstwo, ale Tempcold przegrał tam w tym sezonie wszystkie trzy mecze.

Zwycięzca tej rywalizacji zagra w finale play-off z KKS Poznań. Zwycięzca awansuje od I ligi, pokonany zagra w barażach.

TEMPCOLD-LEGION LEGIONOWO - GÓRNIK WAŁBRZYCH 70:64. Kwarty: 22:14, 19:20, 12:11, 17:19. Tempcold: Paszkiewicz 14 (4), Wojdak 8 (1), Basiewicz 8, Korczak 6, Andres 3 oraz Kobiałko 16, Błaszczyk 7, Głowacki 6 (1), Osiński 2. TEMPCOLD-LEGION LEGIONOWO - GÓRNIK WAŁBRZYCH 70:62. Kwarty: 14:18, 13:12, 22:13, 21:19. Tempcold: Paszkiewicz 17 (3), Korczak 15 (1), Wojdak 10 (3), Andres 5, Basiewicz 4 oraz Kobiałko 14 (2), Błaszczyk 5 (1), Głowacki 0. Stan rywalizacji: 2-2. Gra się do trzech zwycięstw.