Polonia Bytom wzmacnia linię pomocy

Doświadczony Ireneusz Kowalski i utalentowany Łukasz Ślifirczyk zagrają w Polonii.
30-letni Kowalski występował ostatnio w Wiśle Płock. Najbardziej znany jest jednak z gry w Zagłębiu Lubin i Legii Warszawa. Szansę debiutu w Polonii otrzyma być może już w dzisiejszym meczu bytomian z Odrą Wodzisław, w której także niegdyś występował. Kowalski zasiądzie najpewniej na ławce rezerwowych, bo inni środkowi pomocnicy - Rafał Grzyb i Szymon Sawala mogą być na razie pewni miejsca w składzie.

Inwestycją w przyszłość jest z kolei 22-letni Ślifirczyk, pozyskany z II-ligowej Unii Janikowo. - Mam nadzieję, że okaże się takim talentem, jak Rafał Grzyb czy Mariusz Przybylski, których także wyłowiliśmy w niższych ligach - mówi Damian Bartyla, prezes Polonii. Kadrę zespołu na rundę jesienną ma jeszcze uzupełnić środkowy obrońca.

Dodajmy, że szef klubu prowadzi zaawansowane rozmowy o sponsoringu z dużą firmą. - Gdyby nas wsparli, to na pewno nasz budżet znacząco by się zwiększył. Ewentualne podpisanie umowy może jednak nastąpić dopiero w przyszłym roku. Jesienią na koszulkach piłkarzy tradycyjnie będzie się reklamować Armada Development - mówi Bartyla.

Zobacz także
  • Łobodziński atakuje Brzyskiego Ekstraklasa: Świetny mecz w Kielcach, wielki Lech!
Skomentuj:
Polonia Bytom wzmacnia linię pomocy
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz