Nie chcą Klatta w Legii

Marcin Klatt, wyrzucony z Korony Kielce za spowodowanie wypadku i jazdę po pijanemu, nie wróci do Warszawy. - Nie chcemy u siebie piłkarza, którego zachowanie było skandaliczne - mówi Jarosław Ostrowski, członek zarządu KP Legia
21-letni napastnik został do Korony z Legii wypożyczony na rok. - Moglibyśmy przyjąć zawodnika z powrotem, ale dla nas okres wypożyczenia jest wiążący. Zawodnik zachował się karygodnie. Nie upoważnia to jednak klubu do jednostronnego rozwiązania kontraktu - mówi Ostrowski.

W środę o godz. 2 w nocy prowadzony przez Klatta samochód wylądował na płocie. Badanie alkomatem, przeprowadzone o 7.30 wykazało promil alkoholu. Zawodnik tłumaczył, że rano (już po zdarzeniu) wypił dwa piwa, by uspokoić nerwy. Jednak zarząd Korony Kielce uznał wyjaśnienia za wątpliwe i wczoraj jednogłośnie rozwiązał kontrakt W Legii wciąż pamiętają o alkoholowym wybryku Eltona i nikt nie chce w klubie kolejnego piłkarza z podobnymi problemami. Klatt nie pojechał z Koroną na mecz z Pogonią Szczecin.

Skomentuj:
Nie chcą Klatta w Legii
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz