Stan na 29 sierpnia. Skróty: G - obrońcy i rozgrywający, F - skrzydłowi, C - środkowi.
Podpisane kontrakty: G Raimonds Miglinieks (Łotwa), G Danny Lewis (USA), G Robert Skibniewski, G/F Maciej Zieliński, G/F Andrius Giedraitis, F Dainius Adomaitis, F Dominik Tomczyk, F Paweł Wiekiera, C Terry Davis, juniorzy: F Tomasz Różewicz, G Filip Gryszko, G Sebastian Zwolak, G Tomasz Szlachtowicz
Trenują z zespołem: F/C Paweł Mróz, F/C Alfred Grigsby (USA)
Trener: Zvi Sherf
Kontrakty: G Drew Barry (USA), G Jacek Krzykała, G Darius Maskoliunas (Litwa), G/F Josip Vranković (Chorwacja), G Daniel Blumczyński, F Goran Jagodnik (Słowenia), F/G Dragan Marković (Jugosławia), F Tomasz Wilczek, F Tomas Masiulis (Litwa), F/C Tomasz Jankowski, F Filip Dylewicz, C Jirzi Żidek (Czechy), C Joe McNaull (USA/Polska, kontuzjowany)
Trener: Eugeniusz Kijewski
Kontrakty: G Paweł Szcześniak, G Robert Kempski, G/F Wojciech Szawarski, F/G Jerry Hester (USA), F/G Mindaugas Budzinauskas (Litwa), F Dariusz Parzeński, F Marek Parzeński, F Marcin Sroka, C/F Konstantin Furman (Ukraina)
Kontrakty niegwarantowane (można je rozwiązać w trakcie sezonu): G Saulius Kazevicius (Litwa), F/C Tomasz Rospara, C Andrius Vysniauskas(Litwa), F/C Bartłomiej Tomaszewski(obecnie trenuje w AZS Koszalin)
Na testach: F Andrius Danusevicius (Litwa)
Trener: Andrzej Kowalczyk
Kontrakty: G Tomas Pacesas (Litwa), G Andrzej Pluta, G Armands Skele (Łotwa), F Jeff Nordgaard (USA), F Piotr Szczotka, F Robert Witka, F Damir Krupalija (Bośnia), F Marek Andruszka (Słowacja), F Tomasz Andrzejewski, C Hubert Radke
Na testach: F Żivko Badzim (Chorwacja), ma dołączyć do zespołu w piątek: C Kris Lang (USA)
Trener: Andrej Urlep
Kontrakty: G Duane Cooper (USA), G Walter Jeklin (Słowenia), G Krzysztof Sidor, G Robert Pacocha, F/G Roman Prawica, F Michał Hlebowicki, F Ed O'Bannon (USA), C Krzysztof Dryja, C Wiktor Grudziński, F Leszek Karwowski, F Michał Polanowski (dwaj ostatni kontuzjowani)
Trener: Jarosław Zyskowski
Kontrakty: G Andrzej Adamek, F Brant Bailey (USA), G Zygimantas Jonusas (Litwa); juniorzy: G Paweł Sablik, G Damian Lenkiewicz, C Michał Kucharski
Trenują z zespołem: G Shannon Crooks (USA), G Łukasz Seweryn, C Christian Heinrich (USA/Niemcy), G Zydrunas Stankus (Litwa), F Marius Janisius (Litwa), F Aleksander Nazarow (Rosja); juniorzy: C Łukasz Turski, F Łukasz Kowalczyk, F Robert Wojciechowski, G Marcin Tomaszewski
Trener: Arkadiusz Koniecki
Kontrakty: G Andrzej Sinielnikow, G Marcin Stokłosa, G Wojciech Majchrzak, G Tomasz Przewrocki, G Kamil Sulima, F Aleksiej Olszewski, F Wojciech Żurawski, F Tomasz Cielebąk, C Łukasz Kwiatkowski, C Bartłomiej Błaszczyk (dwaj ostatni kontuzjowani) oraz juniorzy: F Piotr Otto (obecnie kontuzjowany), G Kamil Kozłowski, F Grzegorz Malewski, F Karol Dębski
Ma przyjechać: C Lee Wilson (USA)
Trener: Jacek Gembal
Kontrakty: G Piotr Nizioł, G Piotr Wiliński, G Kamil Piechucki, G Tomasz Świętoński, F Jarosław Darnikowski, F Robert Morkowski, F Mindaugas Jarosevicius (Litwa), F Piotr Stelmach, F Łukasz Kamiński, C Artur Robak, C Arkadiusz Soczewski
Niedługo przyjadą: C Travis Reed (USA), G Rashon Brown (USA)
Trener: Jerzy Binkowski
Kontrakty: G Łukasz Żytko, G Krzysztof Szubarga, G/F Tomasz Mrożek, F Dominik Derwisz, F Alex Austin, F Piotr Czaska, C Krystian Skonieczny
Na testach: G Samo Plevnik (Słowenia)
Zainteresowanie: F Filip Dylewicz (z Prokomu), C Hubert Radke (z Anwilu), C Eric De Young (USA, ma przyjechać w przyszłym tygodniu)
Trener: Jerzy Chudeusz
Kontrakty: G Grzegorz Arabas, G Rolandas Jarutis (Litwa), G Piotr Nosewicz, G Augenijus Vaskys (Litwa), F Dariusz Cywiński, F Rafał Frank, F Zbigniew Białek
Będą testowani w weekend: F Joe Jones (USA), G Andriej Kriwonos (Białoruś)
Mają pojawić się w klubie: C Rahsaan Smith (USA), ew. F Filip Dylewicz (wypożyczenie z Prokomu)
Trener: Tadeusz Aleksandrowicz
Kontrakty: F Artur Golański, F Giennadij Uspienski (Ukraina), G Jacek Sulowski, F Tomasz Celej, F Łukasz Wichniarz, F Zbigniew Marculewicz, F Ireneusz Chromicz, C Zbigniew Doliński.
Na testach: G Bartosz Potulski.
Trener: Mariusz Karol
Kontrakty: C Marek Miszczuk, C Jacek Olejniczak, F Piotr Miś, F Przemysław Łuszczewski, F Paweł Kosior, F Brahima Konare (Senegal), F Michał Fijałka, F Łukasz Lepa, G Michał Marciniak, G Michał Sikora, G Maciej Bielak, G Piotr Ostrowski, G Arkadiusz Pelczar, G Jarosław Drozd. Wszyscy poza Miszczukiem mają podpisane kontrakty amatorskie.
Trener: Arkadiusz Czarnecki