Sport.pl

Wstępna klasyfikacja drużyn po meczach ćwierćfinałowych



1. P.Szewczyk Świętochłowice Mundial Pawła 319

2. M.Rudak Łowicz Masada 318

3. G.Popowicz Wałbrzych Syla VI 314

4. C.Jaśkiewicz Gostynin Wirtuozi 313

5. A.Nikonowicz Warszawa Tol 311

6. J.Piontek Toruń Superteam 311

7. K.Kałabunowski Lublin Motor 311

8. S.Maj Witkowo D-12 311

9. M.Panek Głowno L-11 311

10. M.Podeszwa Ruda Śląska Super 15 310

11. P.Góra Chojnice Gady 310

12. M.Borowicz Koziegłowy Asia 2 308

13. J.Juryś Rzeszów Jano-1 307

14. D.Kisielowski Tychy Crazyfighters3 307

15. J.Gogółka Wisła Jawornik 306

16. A.Majewski Marki Niemcy 306

17. A.Jaroszyński Kraków Semakl 07 305

18. A.Vogt Głogów Stal 305

19. M.Podeszwa Ruda Ślaska Rezerwa 7 304

19. M.Podeszwa Ruda Śląska Rezerwa 8 304

20. M.Hajndrych Częstochowa Komando 20 303

21. D.Głębocki Biała Podlaska D-134 303

22. P.Mysłajek Bydgoszcz Farurej-2 301

23. A.Miller Warszawa Multi-14 301

24. D.Burek Koło The Champions5 301

25. I.Krasowicz Lublin Ik 10 301

26. M.Merk Sieradz Siernamundiale 300

27. G.Popowicz Wałbrzych Syla IV 300

28. T.Wolanin Warszawa 5 299

29. J.Polkowski Olsztyn Jar-8 298

30. R.Ratajski Bielsko Biała Kobra 298

31. P.Polak Nowy Targ P-7 298

32. B.Kuchta Dąbrowa Tarnowska Klose Klose 298

33. J.Ratajczyk Kalisz Orły Marka 3 298

34. W.Kuśka Pawłowice Śl. Mundial 14 298

35. A.Sakalus Milicz Alek Sa IV 298

36. A.Zaniewski Lublin Debeściaki 297

37. T.Ziółkowski Bydgoszcz Wyżyny Kładka 297

38. M.Gajewski Warszawa Gama103 297

39. R.Szczedrzejewski Wrocław Eres 32 297

40. K.Kaźmierski Wołomin Kanclerz Team 296

41. R.Szczedrzejewski Wrocław Eres 18 296

42. A.Mielcarski Grudziądz Lucy 1 296

43. D.Burek Koło The Champions1 296

44. M.Wyrazik Sandomierz Fc Nurnberg 296

45. R.Kupczyński Dęblin Rk1 296

46. T.Tokarczyk Sosnowiec Tokara-08 296

47. W.Różeński Elbląg Ryzykanci 295

48. L.Gajewski Grodków Glob 9 295

49. A.Brzozowski Warszawa Eric Cantona 5 295

50. M.Sarnak Sosnowiec Ostatni 294

51. S.Florek Dąbrowa Górnicza Hambeck Aab 22 294

52. M.Podeszwa Ruda Śląska Team 14 294

53. M.Antosiak Łódź Kal-Maan-One 294

54. A.Świątkowski Warszawa Asy 1 294

55. M.Podeszwa Ruda Śląska Super 2 294

56. H.Kaźmierski Wołomin Szczupły 3 294

57. M.Cichoń Skawina Niemcy-2 294

58. D.Kisielowski Tychy FC Bartusie 294

59. P.Brela Kraków Orły 4 293

60. W.Sadowski Szczecin Wstop30 293

61. A.Krasucki Olsztyn Lepsi 293

62. D.Matczuk Poznań Dario19 293

63. M.Podeszwa Ruda Śląska Rezerwa 10 293

63. M.Podeszwa Ruda Śląska Rezerwa 9 293

64. M.Kozłowski Szczecin Team-11 293

65. P.Ryś Poznań Itaspager 293

66. L.Witczak Nowa Ruda Elwit 3 293

67. M.Szablewski Warszawa Orion 5 293

68. E.Kamiński Mikołajki Kamel 5 292

69. J.Audycki Wrocław Metalowiec 292

70. P.Tabaszewski Zgierz Redbridge 292

71. T.Sośnicki Sieradz Sosna Team 1 292

72. E.Skibiński Police Kapcie V 292

73. J.Skarbiński Gliwice Nibylandia 292

74. M.Podeszwa Ruda Śląska Rezerwa 12 292

74. M.Podeszwa Ruda Śląska Rezerwa 11 292

75. M.Chrabczak Gostyń Tamiza 292

76. P.Frydel Nysa Może Oni 292

77. M.Rupiński Brodnica Zawodowcy-14 292

78. M.Wyrazik Sandomierz Bankruci 292

79. P.Tabaszewski Zgierz Ruislip 291

80. M.Podeszwa Ruda Śląska Turbo 4 291

80. M.Podeszwa Ruda Śląska Turbo 1 291

81. M.Podeszwa Ruda Śląska Victoria 15 291

82. D.Makarewicz Szczecin Darek 4 291

83. R.Kupczyński Dęblin Rk12 291

84. J.Wójcik Warszawa Ursynia 03 291

85. G.Zgódka Warszawa Banh4 291

86. D.Głębocki Biała Podlaska D-201 291

87. W.Węzikowski Łódź Gwiazdorzy 2 290

88. B.Dąbrowski Kępa Polska Liderzy 2002 290

89. W.Dobrowolski Warszawa Kleksik 290

90. K.Pieles Bełchatów Dranie-1 290

91. G.Bulanda Kozienice Zieloni II 290

92. B.Wójcik Lublin Wabra4 290

93. J.Dankowiakowski Bydgoszcz Mistrz 290

94. G.Zorychta Piekary Śląskie Hiszpania 290

95. G.Zgódka Warszawa Bdnh 290

96. L.Płocharczyk Węgrów Bazyl 9 290

97. S.Kaczmarczyk Nowa Kaletka S-1 290

98. R.Młynarczyk Rzeszów Rma-1 289

99. H.Dziergas Żywiec Second Team 289



100. M.Podeszwa Ruda Śląska Victoria 16 289