Sport.pl

NBA. Patrick Ewing jr podpisał kontrakt z New York Knicks

nypost.com, tka
2010-08-30 , aktualizacja: 30.08.2010 12:24
A A A Drukuj
Patrick Ewing Fot. MICHAEL CONROY AP Patrick Ewing
Patrick Ewing junior, syn byłego koszykarza NBA podpisał roczny kontrakt z New York Knicks. To w tym klubie przez lata gwiazdą był jego ojciec.
SERWISY
Ewing podpisał roczny, niegwarantowany kontrakt, co oznacza, że szefowie zespołu mogą z niego w każdym momencie zrezygnować.

26-letni Ewing jr grał w czterech meczach w barwach Knicks w lidze letniej w Las Vegas, uzyskując średnio 4,8 punktu w ciągu 11,3 minut gry. W ostatnim sezonie nie grał z powodu kontuzji kolana. W sezonie 2008-09 grał w barwach Reno Bighorns w NBA Developmental League (D-League). Do NBA trafił w 2008 roku, kiedy z numerem 43. wybrali go Sacramento Kings.

Ojciec Ewinga został wybrany w 1985 roku z numerem pierwszym w drafcie i grał w Knicks do 2000 roku. Jest rekordzistą klubu pod względem punktów (23 665), zbiórek (10 759) i przechwytów (1061).

FIBA ukarała Nenada Krsticia »


Zobacz więcej na temat:

Podziel się