Sport.pl

Transfery. Manchester City kusi AC Milan. Chce Thiago Silvę

imscouting.com, wm
2010-08-12 , aktualizacja: 12.08.2010 15:00
A A A Drukuj
Thiago Silva (z lewej) Fot. Michael Dwyer AP Thiago Silva (z lewej)
40 milionów euro oferuje Mediolańczykom Manchester City za transfer Brazylijczyka Thiago Silvy. O zawodnika walczy również Real Madryt, ale wydaje się, że "Królewscy" nie będą w stanie przebić oferty 'The Citizens".
Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł. »

Hiszpańska Marca donosi, że w walkę o Brazylijczyka poważnie zaangażował się Manchester City, który oferuje gigantyczne pieniądze. Wcześniej zainteresowany sprowadzeniem Thaigo Silvy Real Madyt, prawdopodobnie nie będzie w stanie rywalizować z taką ofertą.

25-letni Thiago Silva, który w 2009 przeszedł do Milanu z Fluminese, miał kosztować Real "tylko" 15 milionów. Brazylijczykowi kontrakt w Mediolanie kończy się w 2013 roku.

Doniesienia hiszpańskich mediów sugerują, że Brazylijczyk może zostać najdroższym piłkarzem tego okienka transferowego. Taką samą kwotę, jaką chcą wyłożyć The Citizens, zapłaciła Barcelona za transfer Davida Villi z Valencji.

Silva właśnie wrócił ze zgrupowania kadry Brazylii w USA, na którym Canarinhos pokonali rywali 2:0.

Piłkarz Milanu wystąpił w reprezentacji Brazylii 7 razy. Carlos Dunga zabrał go na mundial, ale w RPA Silva nie zagrał ani minuty.

Poulsen zmienił Turyn na Liverpool  »


Zobacz więcej na temat:

Podziel się