Sport.pl

Cristiano Ronaldo chce znów być CR7

kd, PAP
2010-07-30 , aktualizacja: 30.07.2010 18:39
A A A Drukuj
Cristano Ronaldo, gwiazda Realu Madryt Fot. Paul White AP Cristano Ronaldo, gwiazda Realu Madryt
Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo chciałby grać w Realu Madryt z numerem 7 na koszulce, z którym wcześniej występował Raul.
Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas »

- Chciałbym wziąć "siódemkę" po Raulu. Jestem pewien, że byłby z tego zadowolony, ponieważ wyróżniamy się taką samą mentalnością - powiedział Ronaldo, cytowany na stronie internetowej Realu.

Raul, legenda Realu, pożegnał się kilka dni temu z "Królewskimi", w barwach których grał od 16 lat. W najbliższym sezonie Hiszpan będzie zawodnikiem Schalke 04 Gelsenkirchen.

Zmiana numeru na koszulce Portugalczyka ma kontekst marketingowy. Cristiano Ronaldo występował w Manchesterze United z numerem 7 i został ochrzczony przez brytyjskie media "CR7", ale w Realu przypadła mu "dziewiątka". W sklepach w Portugalii pojawiły się produkty z firmowanymi przez piłkarza markami "CR7" i "CR9", ale lepiej sprzedają się te pierwsze.

Sami Khedira » w Realu Madryt


Zobacz więcej na temat:

Podziel się