RPA 2010. Sneijder: Gol głową? To się szybko nie powtórzy

To fantastyczne uczucie wyeliminować jeden z największych zespołów świata - Brazylię, ale liczy się to, że jesteśmy w półfinale. To chyba mój pierwszy gol głową i myślę, że to się szybko nie powtórzy - powiedział po zwycięstwie 2:1 z Brazylią strzelec zwycięskiej bramki dla Holandii Wesley Sneijder.

Sneijder wstrzelił Holandię do półfinału ?

Wesley Sneijder (pomocnik reprezentacji Holandii): Już przed meczem czułem, że będzie to wyjątkowe spotkanie i tak rzeczywiście było. Wygraliśmy i bardzo się z tego cieszymy, na sukces pracowała cała drużyna. Pierwsza połowa była dla nas bardzo ciężka, Stekelenburg fantastycznie wyjął strzał Kaki. Po przerwie zagraliśmy z większym zaangażowaniem w ataku i to nam pomogło uwierzyć w siebie. To fantastyczne uczucie wyeliminować jeden z największych zespołów świata - Brazylię, ale liczy się to, że jesteśmy w półfinale. To chyba mój pierwszy gol głową i myślę, że to się szybko nie powtórzy.

Wrażenia naszych specjalnych wysłanników do RPA - znajdziesz na blogach Rafała Steca i Michała Pola