Capello: Jeszcze nie wiem kogo wystawię w bramce

Selekcjoner reprezentacji Anglii Fabio Capello po zremisowanym spotkaniu z USA i fatalnym błędzie bramkarza Roberta Greena, po którym padał jedyny gol dla Amerykanów, jeszcze nie zdecydował na którego bramkarza postawi w następnym meczu.

Capello na konferencji prasowej na pytania o błąd bramkarza i jego dalsze występy na mundialu odpowiedział: - Robert zrobił bardzo poważny błąd w pierwszej połowie, który kosztował nas bramkę. Ale już po przerwie uratował nas przed stratą drugiego gola. Błędy się zdarzają nie tylko bramkarzom, napastnikom i sędziom też. Musimy się z tym pogodzić. Taka jest piłka.

- Czy będzie grał w następnym meczu? Mam jeszcze czas, by z nim porozmawiać i podjąć ostateczną decyzję - cytuje Włocha football-italia.net.

Ewentualnym zastępcą Greena w bramce Anglii będzie David James z Portsmouth lub Joe Hart z Manchesteru City.

W pierwszym spotkaniu na MŚ 2010 Anglia zremisowała z USA 1:1 po bramkach Stevena Gerrarda w czwartej minucie i Clita Dempseya - w 40 (przy tej bramce Robert Green popełnił fatalny błąd ). W drugim meczu Grupy C Słowenia wygrała z Algierią 1:0 i objęła prowadzenie w grupie.

Anglia - USA 1:1. Bramki z meczu

Anglicy zobaczyli reklamy zamiast gola Gerrarda ?