Liga Mistrzów. Liverpool odpada. Dynamo remisuje w Kazaniu. Wyniki

Wtorkową sensacją jest odpadnięcie z Ligi Mistrzów Liverpoolu. Anglicy, choć wygrali 1:0 z Debreczynem, nie zagrają w fazie pucharowej z powodu wygranej Fiorentiny z Lyonem 1:0. Awans do kolejnej rundy zapewniły sobie drużyny Fiorentiny i Arsenalu. Lyon i Sevilla awansowały już wcześniej.

Kto lepszy? Barca czy Manchester? Zagraj w Wygraj Ligę Mistrzów ?

Gr. E - tabela ?

Debreczyn - Liverpool 0:1 (0:1) ?

W Debreczynie Liverpool wygrał, ale i tak odpada z Ligi Mistrzów. Już na początku meczu objął prowadzenie, ale jego szansę pogrążyło zwycięstwo Fiorentiny

Fiorentina - Lyon 1:0 (1:0) ?

Fiorentina zapewniła sobie awans do kolejnej fazy. I jednocześnie wyrzuciła z Ligi Mistrzów Liverpool.

Wszystkie wtorkowe gole w LM znajdziesz na Z czuba.tv ?

Gr. F - tabela ?

Barcelona - Inter 2:0 (2:0) ?

FC Barcelona z Interem zagrała bez Leo Messiego i Zlatana Ibrahimovicia. Ale zastępcy grali bajecznie. Inter w pierwszej połowie rzadko kiedy miał okazję przejść połowę boiska, a Barcelona w ciągu pół godziny strzeliła dwa gole.

BARCELONA - INTER na Z CZUBA.PL ?

Rubin - Dynamo 0:0 ?

Rubin Rafała Murawskiego zremisował z Dynamem Kijów. Polski pomocnik cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, a z wyniku najbardziej ucieszyły się Barcelona i Inter.

Gr. G - tabela ?

Rangers - Stuttgart 0:2 (0:1) ?

Obie drużyny zremisowały 1:1 w poprzedniej kolejce. Obie walczyły o awans ale teraz dużo bliżej tego celu jest drużyna z Niemiec.

Unirea - Sevilla 1:0 (1:0) ?

Unirea niedawno pokonała w Glasgow szkockich Rangers, a teraz wygrała z faworyzowaną Sevillą. Hiszpanie zagrali jednak w dość rezerwowym składzie.

Gr. H - tabela ?

Alkmaar - Olympiakos 0:0 (0:0) ?

Olympiakos jest drugi w tabeli grupy H, a Alkmaar traci do niego dwa punkty. Michał Żewąłkow skutecznie powstrzymał holenderskich napastników, ale Olympiakos również nie zdobył gola.

Arsenal - Standard 2:0 (2:0) ?

Arsenal w kolejnej rundzie. Do awansu potrzebował tylko remisu, ale już przed przerwą zapewnił sobie wygraną.