Sport.pl

ATP World Finals. Chłopcy do bicia stali się kandydatami na półfinalistów

- Wygranie z numerem jeden w meczu otwierającym Masters to jest właśnie to "Woooow", na które tak długo w tym roku czekałem - pisze na swoim blogu dziennikarz "Gazety Wyborczej" i Sport.pl Jakub Ciastoń po zwycięstwie Mariusz Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego z parą Nestor/Zimonić.
Relacja z meczu Polaków na Sport.pl »

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski wygrali z Kanadyjczykiem Danielem Nestorem i Serbem Nenadem Zimonjiciem w pierwszym meczu grupowym turnieju aTP World Finals w Londynie.

- Zwycięstwo oznacza, że z roli chłopców do bicia w grupie śmierci, na jaką byli spisywani Polacy po losowaniu, nagle stali się poważnymi kandydatami na półfinał - pisze na swoim blogu » Jakub Ciastoń. - Bhupathi i Knowles oraz Cermak i Mertinak są na pewno do pokonania, o ile Polacy zagrają na poziomie z pierwszego meczu.

Co mówił Matkowski przed meczem - słuchaj na blogu Frytki i Matki »

Dziennikarz "Gazety" uważa, że ten mecz może być dla Polaków przełomowy.

- Do czasem wygranych tu i tam mniejszych turniejów, finałów, pęczniejących kont bankowych, czy okazyjnych zwycięstw z braćmi Bryanami, zdążyłem się już przyzwyczaić. Brakowało mi czegoś, co spowodowałoby, że kibice czytający wyniki w internecie, wydobyli by z siebie coś na kształt "Woooow". Wygranie z numerem jeden w meczu otwierającym Masters to jest właśnie to "Woooow", na które tak długo w tym roku czekałem. Good job! I czekam na więcej!Więcej o: