Bramka Żewłakowa w Grecji

Michał Żewłakow zdobył pierwszą bramkę dla Olympiakosu Pireus w meczu 11. kolejki ligi greckiej. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe z zespołem Pas Giannina 2:2.

Zobacz bramkę Żewłakowa na Z czuba.tv ?

Polak wpisał się na listę strzelców w 24 minucie spotkania, a wynik w 80. minucie spotkania podwyższył Mitroglou. Kontaktową bramkę dla gospodarzy zdobył Tzanis trzy minuty później.

Jeden punkt dla Pas Gianniny uratował były piłkarz m.in. Olympique Marsylia i Osasuny Pampeluna - Ibrahima Bakayoko. Nigeryjczyk wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry.

Dzisiejszy rywal Olympiakosu zajmował przed tym spotkaniem 13. miejsce z jednym punktem przewagi nad strefą spadkową. Zespół z Pireusu był na drugiej pozycji tracąc dwa punkty do Panathinaikosu Ateny.

Rasiak też strzela dla angielskiego Reading ?