Liga Mistrzów. Chelsea remisuje z Atletico. Kuszczak i Dudek na ławce

Remis Milanu z Realem, Atletico z Chelsea i Manchesteru z CSKA to najciekawsze wyniki we wtorkowej Lidze Mistrzów. Żaden z Polaków nie wyszedł w pierwszym składzie swojej drużyny. Na ławce rezerwowych usiedli Kuszczak i Dudek. Cztery zespoły zapewniły sobie awans do 1/8 finału: Chelsea, Bordeaux, Man Utd i Porto.

Zobacz bramki wtorkowych meczów Ligi Mistrzów na Z Czuba.tv

Milan - Real. Relacja na Z czuba ?

Chcesz wygrać koszulkę Manchesteru? Zagraj w Wygraj Ligę Mistrzów ?

Gr. A - tabela ?

Bayern Monachium - Girondins Bordeaux 0:2 (0:1) ?

Bordeaux pewnie wygrało z Bayernem, w którym znów zabrakło Francka Ribery. Niemiecki zespół przeważał, ale gole strzelali goście. W pierwszej połowie dośrodkowanie zaliczającego trzecią asystę w Lidze Mistrzów Wendela wykorzystał Gourcuff. W ostatnich minutach meczu drugiego gola strzelił Chamakh.

Maccabi Hajfa - Juventus Turyn 0:1 (0:1) ?

Przed dwoma tygodniami Juventus pokonał Maccabi najskromniej jak mógł - 1:0. Tym razem też ograniczył się do jednego gola, którego zdobył Camoranesi.

Gr. B - tabela ?

Manchester United - CSKA Moskwa 3:3 (1:2) ?

Tomasz Kuszczak zapewniał, że powinniśmy spodziewać się dziś jego występu w barwach Manchesteru przeciwko CSKA Moskwa. Powołany przez Franciszka Smudę bramkarza reprezentacji Polski usiadł jednak na ławce rezerwowych. W pełnym emocji meczu Manchester uratował remis, choć tuż po przerwie przegrywał 1:3.

Besiktas Stambuł - Vfl Wolfsburg 0:3 (0:1) ?

W poprzedniej kolejce w Wolfsburgu padł bezbramkowy remis. We wtorek niemiecki zespół nie dał szans Besiktasowi na pięknym stadionie Inonu w Stambule. Nie mógł zagrać Grafite, ale w strzelaniu bramek wyręczyli go koledzy.

Do wygrania koszulki Realu i Barcelony! Zagraj w Wygraj Ligę Mistrzów ?

Gr. C - tabela ?

AC Milan - Real Madryt 1:1 (1:1) ?

Wtorkowy hit Ligi Mistrzów zapowiadał się szalenie interesująco. Ale na boisku rządziła niedokładność. Benzema wykorzystał błąd Didy, a Ronaldinho - Pepe, który zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Gola dla Milanu strzelił Pato, ale sędzia go nie uznał dopatrując się faulu napastnika Milanu.

Olympique Marsylia - FC Zurych 6:1 (2:1) ?

Olympique rozbiło drużynę z Zurychu, choć pierwszego gola strzelił Aegerter ze szwajcarskiej drużyny. Był to niestety gol samobójczy. Potem zespół z Marsylii niepodzielnie panował na boisku.

Gr. D - tabela ?

APOEL Nikozja - FC Porto 0:1 (0:0) ?

Miał być najbardziej "polski" mecz kolejki, ale żaden z Polaków z szerokiej kadry APOEL-u nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. Zagra za to znany z występów w Ekstraklasie Jean Paulista, a APOEL punkt stracił pechowo - w końcówce.

Atletico Madryt - Chelsea Londyn 2:2 (0:0) ?

Dwa tygodnie temu Chelsea rozbiła Atletico 4:0. Tym razem w Madrycie rywale stawili mocny opór. Mecz był strzeleckim pojedynkiem Didiera Drogby i Sergio Aguero. Obaj strzelili po dwa gole.