Sport.pl

ME Siatkarek. Bełcik ucierpiała na rozgrzewce meczu Polska - Rosja

Już przed spotkaniem Polska - Rosja między zespołami zaiskrzyło. Jedna z rywalek wylądowała na nodze Izabeli Bełcik. - Dziewczyny były strasznie ?nabuzowane?, żeby oddać Rosjankom na boisku - powiedziała serwisowi reprezentacja.net sama poszkodowana.
Polski niespodziewanie i w pięknym stylu wygrały w środę z Rosją 3:1, i dziś mają szansę awansować do półfinału mistrzostw Europy.

Na przedmeczowej rozgrzewce Iza Bełcik ucierpiała w starciu z jedną z Rosjanek. Jak się okazuje, ta sytuacja dodatkowo zmobilizowała polskie siatkarki.

- Może to nas jeszcze dodatkowo zmobilizowało - mówiła o incydencie z rozgrzewki Bełcik. - Któraś z zawodniczek - nawet nie widziałam która, w ataku skoczyła mi na nogę i troszeczkę stanęły mi świeczki w oczach, bo nie wiedziałam co się dzieje i tylko czułam ból. Później jeszcze zaatakowały w naszą stronę i już dziewczyny były strasznie "nabuzowane", żeby oddać im na meczu. Sportowa złość... - opowiadała polska rozgrywająca.

- Jest jeszcze parę rzeczy do wykonania, nie tylko przez nas. Po pierwsze musimy wygrać z Bułgarkami, a po drugie najlepiej jakby się Holenderki rozprawiły z Rosjankami i wtedy byłoby super. Jeśli zagramy z taką motywacją, jak w środę, to naprawdę myślę, że nie będzie kłopotu - kończy Bełcik.

Jagieło: wiedziałyśmy, że wygramy z Rosją, teraz już pójdzie łatwiej
Więcej o pomeczowych nastrojach Polek na portalu Reprezentacja.net >


Więcej o: