Sport.pl

ME siatkarek. Polska prasa: Rosja na kolanach!

PRZEGLĄD PRASY. - Gdyby jeszcze w niedzielę ktoś powiedział, że Polki będą miały szanse na medal, zostałby uznany za marzyciela. Nikt nie spodziewał się, że rozbita przez Holenderki reprezentacja Polski odrodzi się w tak imponującym stylu - zachwyca się ?Gazeta Wyborcza?.
Polska - Rosja 3:1 - relacja »

Przegląd Sportowy: Wreszcie zagrały jak Złotka

- Polski zespół spisał się znakomicie. Nie pamiętam, żeby drużyna z którą graliśmy była tak bojowo nastawiona - Władimira Kaziutkina, szkoleniowca rosyjskich siatkarek cytuje "Przegląd Sportowy"

Metro: Wielkie odrodzenie polskich siatkarek

- Ci którzy spisali Polki na straty, mają czego żałować. Ośmiotysięczna publiczność, która z naszą kadrą postanowiła być do końca, dostała za to wspaniałą nagrodę - czytamy w dzienniku "Metro"

Rzeczpospolita: Mistrzynie świata pokonane

- Polki miały świadomość, że przegrywając żegnają się z marzeniami o medalu. W ostatnim, czwartym secie ich finisz był niesamowity - komplementuje "Rzeczpospolita".

Gazeta Wyborcza: Rosja pobita, Polki bliżej medalu

- Gdyby jeszcze w niedzielę ktoś powiedział, że Polki będą miały szanse na medal, zostałby uznany za marzyciela. Nikt nie spodziewał się, że rozbita przez Holenderki reprezentacja Polski odrodzi się w tak imponującym stylu - zachwyca się "Gazeta Wyborcza".

Fakt: Rosja na kolanach

- Jak Rosjanki nie wiedziały co robić, to grały "świece" pod sufit do Gamowej. A wówczas my już wiedziałyśmy, co robić - relacjonowała w "Fakcie" Izabela Bełcik.

Polska: Koncert gry Polek w Łodzi

- Wspaniale odrodziła się Anna Barańska, która w ostatnich dwóch partiach pokazała, że ma duszę wojowniczki. Kapitan odzyskała skuteczność - komplementuje polską atakującą "Polska".Co się musi stać by Polki grały o medale? »


Więcej o: