Tomasz Gollob najlepszy w Terenzano!

Dwóch Polaków wzięło udział w finale Grand Prix w Terenzano, którego zwycięzcą został Tomasz Gollob. Drugi z biało-czerwonych, Grzegorz Walasek, uplasował się tuż za podium

Zobacz jak jeździł Gollob - na Z czuba.tv ?

Gollob zmniejszył tym samy straty do Jasona Crumpa tylko do siedemnastu punktów. Australijczyk mimo bólu po operacji spalonej po wypadku w lidze angielskiej skóry wsiadł na motocykl i próbował walczyć, ale wystarczyło to na zdobycie ledwie czterech "oczek".

Na drugim i trzecim stopniu podium uplasowali się Duńczycy: Hans Andersen oraz Nicki Pedersen.

Ostatnie zawody cyklu GP odbędą się za trzy tygodnie w Bydgoszczy. Impreza zapowiada się pasjonująco głównie ze względu na pojedynek o srebrny medal pomiędzy "starym mistrzem" Gollobem, który jest ikoną miejscowej Polonii z Emilem Sajfutdinowem (siódmy w Terenzano), obecnym liderem tej drużyny.