W pierwszej jedenastce jednak Robert Lewandowski?

Na ostatnim treningu przed meczem ze Słowenią w eliminacjach mistrzostw świata trener Leo Beenhakker w pierwszej jedenastce wystawił Roberta Lewandowskiego. Relacja Z czuba i na żywo w Sport.pl od godz. 20:15.

Ekstraklasa.tv: Słaba forma Lewandowskiego ?

Jeszcze na poniedziałkowym treningu napastnik Lecha pudłował stojąc ledwie dwa metry przed pustą bramką. Później przekonał jednak selekcjonera i w gierce na ostatnich zajęciach przed meczem to on wystąpił w jedenastce, która prawdopodobnie zacznie środowe spotkanie. Na ławce usiądzie Paweł Brożek, który w sobotnim spotkaniu z Irlandią Północną grał 90 minut i zawiódł.

Zobacz trening Lewandowskiego w Mariborze

Na wtorkowym treningu okazało się też, że narzekający na bóle mięsni Jakub Błaszczykowski jest w pełni sił i będzie mógł zagrać od pierwszej minuty.

Tylko zwycięstwo przedłuży nadzieje Polaków na pierwsze miejsce w grupie i awans. Porażka ostatecznie je odbierze. Pozostaną mikroskopijne nadzieje na baraże, oparte na wierze w zwycięstwa w meczach z Czechami i Słowacją oraz korzystne wyniki innych spotkań.

Prawdopodobne składy:

Polska: Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błasczykowski, Roger, Mariusz Lewandowski, Euzebiusz Smolarek - Ludovic Obraniak - Robert Lewandowski (Paweł Brożek).

Castrol Index: w meczu ze Słowenią kluczowe ostatnie minuty